Náhled: Švýcarsko vs Česká republika – Předpověď, týmové zprávy, sestavy

SportsMall ukazuje úterní zápas Ligy národů mezi Švýcarskem a Českou republikou, včetně předpovědí, týmových zpráv a možných sestav.

Obě strany stále čelí hrozbě smrti z vrcholu Liga národů UEFA sekce, Švýcarsko A tohle republika Che Vyhrajte bitvu v Kybunparku ve skupině 2 ligy A v úterý večer.

Rosekrucián vyhrál o víkendu na španělském trávníku 2:1. Jaroslav ŠilhavíTým byl v Portugalsku poražen 4:0 od iberského týmu.


Náhled soutěže

© Reuters

Ne mnoho národů se může pochlubit vzájemnými výhrami proti Portugalsku a Španělsku, ale Švýcarsko je součástí tohoto elitního davu poté, co vyhrálo 2:1. Luis EnriqueFinále stíhacího týmu pátého dne.

Manuel Akanji A Briel Embolo Útočeno z obou stran Jordi AlbaRosicruciati se vítězstvím zvedli nad sestupovou zónu, převrátili naděje Španělska na první místo a výrazně zvýšili své šance na přežití v tomto procesu.

Po vítězství v každém z posledních dvou zápasů Ligy národů by remíza stačila, aby zabránila sestupu Švýcarska do ligy B a zaručila čtvrté vystoupení v řadě za sebou v nejvyšší soutěži Ligy A, dva body před svými českými protějšky.

Nápis byl zdánlivě na zdi Murad JakinPoté, co zahájili novou kampaň Ligy národů třemi porážkami, mají nyní Rosso Crociati svůj osud ve vlastních rukou, když na tom nejvíce záleží.

Švýcarsko vítá Českou republiku v Kybunparku. Z posledních 15 domácích zápasů ve všech soutěžích prohráli jen dva, ale před úterním zásadním střetnutím se objevily dvě obavy o vyloučení Yakina a Linka.

Manažer České republiky Jaroslav Šilhavi odpověděl 27. června 2021© Reuters

Švýcarsko zahájilo svou kampaň v Lize národů třemi porážkami v řadě, a to bylo v poslední době tématem pro Českou republiku, protože Šilhavého tým přerušil sérii tří porážek doma ve finále proti Portugalsku.

Diogo DalotBrace souběžně s cíli z Bruno Fernandes A Diogo Jota Portugalsko hledělo na úplné vítězství Patrik Schick Penalta trefila tyč, ale gól pro hráče Bayeru Leverkusen by výsledek stejně příliš nezměnil.

READ  V Little Brock Bakery & Tele Ballard - My Ballard otevírá pekárna českého stylu

Po ztrátě jediného gólu v každém z posledních tří zápasů – osmkrát inkasující – se Česká republika rychle propadne do ligy B s čímkoli jiným než třemi body na švýcarském trávníku.

Nyní bez čistého konta v posledních sedmi zápasech ve všech soutěžích – pouze s jednou výhrou v tomto běhu – bude Silhaviho tým držet značku smolař za svůj výlet do Kybunparku a jejich poslední tři střetnutí v Lize národů mimo domov skončily v. porazit. .

Pro návštěvníky je jasné, že jejich jediná dosavadní výhra v Lize národů 2022-23 přišla proti Švýcarsku v úvodní den 2:1 a rosikruciánský finiš od prvního střetnutí obou stran v roce 1994. Vítězná strana této války.

Formát Švýcarské ligy národů:

Švýcarský formát (všechny zápasy):

Formát Ligy národů České republiky:

Formát ČR (všechny zápasy):


Skupinové zprávy

Manuel Akanji slaví 24. září 2022 gól za Švýcarsko© Reuters

Střední obránce Švýcarska a Manchesteru City Manuel Akanji vychytal svou druhou žlutou kartu na turnaji poté, co otevřel skóre proti Španělsku, a bude jedním ze dvou hráčů Rosikruciánu, kteří budou chybět kvůli hromadění rezervací.

Náhradní brankář Jonáš Omlin Také varován za přestupek na lavičce a ne tady, ale Yan Sommer Zápasil s rukavicemi o vítězství proti Španělsku a dá se očekávat, že zde v každém případě začne.

Fabián Šchar Očekávejte, že budete v zadní řadě představovat Akonjiho Ricardo Rodriguez V minulém poločase byl stažen, ale levý obránce se před reprezentační přestávkou potýkal s nemocí.

Za Českou republiku prohrál Silhavi na středním obránci Jakub Prabek 22 minut na hodinách zranění proti Portugalsku, takže Ontrej Kudela Tento týden by měl začít v obraně.

Záložník Petr Ševčík Bylo dobré po zotavení z nemoci naposledy slézt z lavičky a teď vyzvat Alex Krall Na svou pozici má Silhavi spoustu útočných možností.

READ  Česká republika má uzavřít své velvyslanectví v Afghánistánu

Schickova penalta by neměla ovlivnit jeho následné startovní šance, ale Antonín Barák se může bát o své místo. Václav Černý Je třeba připomenout k prvnímu XI.

Švýcarsko Pravděpodobná startovní sestava:
Sommer; Widmer, Elvedi, Schar, Rodriguez; Freuler, Xhaka, Prasnice; Shaqiri, Mbolo, Vargas

Česká republika Možná startovní sestava:
Vaglik; Kudela, Zima, Zemelka; Coufal, Ševčík, Souček, Zelený; Czerný, Schick, Hlošek


SM slova zelené pozadí

Říkáme: Švýcarsko 2-0 Česká republika

Přestože se Schick vrací vítaným dojmem, Česká republika nebyla silná stránka a Akanjiho absence v tomto ohledu pravděpodobně návštěvníkům příliš nepomůže.

Poté, co udusí Čechův ostýchavý útok, může Švýcarsko jít dopředu a způsobovat Silhaviho straně nejrůznější problémy, takže hosté jdou do všech, aby vyhráli, takže pouze Rosocruciati si mohou udržet status ligy A na úkor svých soupeřů.

Pro analýzu dat nejpravděpodobnějších výsledků, skóre a dalších pro tento zápas klikněte prosím sem.


Poznámka výše

Naši odborní partneři tipéři Sporida.com V tomto zápase se očekává více než 1,5 gólu. Klikněte zde Zjistěte, co dalšího předpovídají pro tuto hru a jejich osvědčené fotbalové tipy.Nad 1,5: Data


id:495374:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect15596:

Náhledy e-mailem

Pro získání klikněte sem Herní krtekDenní e-mail s náhledy a předpovědi pro každou hlavní hru!


You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.