Česká republika, kampaň na politické osobnosti

Česká republika, kampaň na politické osobnosti

Brusel – bílá, červená, modrá: barvy vlajky jsou stejné; Stačí dotek Photoshopu a je hotovo. Volební bitva ve Photoshopu (a hořká kontroverze) Probíhá v České republicekterá ukazuje tváře bývalého premiéra a kontroverzního vůdce liberálů Anu, Andrej BabišJe jeho hlavním kandidátem v evropských volbách naplánovaných na červen příštího roku. Klára DostálováByli vylíčeni jako podporující požadavky Kremlu měsíc předtím, než občané šli k volbám, aby obnovili Evropský parlament.

Anu Cesco Pro Tepe všecko („Česko, je to všechno pro tebe“) Volební kampaň

Vše začalo 1. května, kdy konzervativně-liberálně orientovaná Populistická strana (člen evropské rodiny ALDE, Aliance liberálů a demokratů pro Evropu) založila svou populistickou stranu. Volební kampaň pod heslem Cesco Pro Tepe všecko („Česká republika, je to všechno pro vás“). Jak bylo zmíněno Podle českých médií středopravicová koalice Spolu, aktuálně ve vládě v čele s premiérovou Občanskou demokratickou stranou (ODS). Petr FialaRychle to znovu spustilo protikampaň. Místo vlajky České republiky Objevila se ruská verze s Babišem a Dostálovou nakreslenými na tvářích, se změněným logem Roscoe pro tebe šecko („Rusko, všechno pro tebe“).

Andrej Babiš Česká republika

Bývalý premiér České republiky a vůdce Anu Andrej Babiš

O parodii na kampaň Ano přímo nepožádala středopravá koalice ani vládnoucí členská strana Evropských konzervativců a reformistů (ECR) – které italský premiér předsedá. Georgia Meloniová– ale byla široce šířena a pravděpodobně objednána sympatizanty nebo členy Spolo. Protikampaň kritizoval prezident republiky (nezávislý) Peter PavelTvrdí, že výroky bývalého premiéra Babiše ohledně války na Ukrajině (zejména ohledně energetických důsledků pro Evropu a zemi) a rizika války s Ruskem nejsou o nic méně nebezpečné než výroky Babiše ohledně války na Ukrajině a rizika války s Ruskem. Rusko.

Babiš je v Bruselu známou politickou osobností, zejména kvůli střetu zájmů v době, kdy byl premiérem České republiky (v letech 2017 až 2021). V roce 2022 připojila Komise Evropské unie Praze byla udělena pokuta 3,3 milionu eur Díky letům experimentální administrace zemědělských dotací EU prostřednictvím dceřiných společností agrochemického holdingu Agrofert, jehož byl zpočátku jediným ředitelem a poté vlastníkem minimálně dvou svěřenských fondů. V roce 2021 byly dosaženy výsledky prověrky účtů exekutivou Evropské unie Střet zájmů během jednání o rozpočtu EU Nezákonná distribuce financí z Bruselu do Agrofertu byla odhadnuta na 11 milionů eur.

READ  Jak ceny uhlíku přispívají k renovaci české domácnosti - EURACTIV.com

Anglická verze Překladatelská služba od Withub

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *