„Mohou se postit, to není moje věc“: Bhumai říká, že bude realizovat projekt Mekedatu | Bengaluru

  • Bomaiho připomínky přišly poté, co nově jmenovaný předseda BJP Tamil Nadu K. Annamalai oznámil, že jednotka BJP Tamil Nadu bude protestovat proti rozhodnutí Karnataky pokračovat v projektu Michidatu.

Od Shankhyaneel Sarkar | Upravil Bulumi GhoshHindustan Times, Nové Dillí

Aktualizováno 31. července 2021 v 20:11 WEST

Nový hlavní ministr Karnataky Basavaraj Bhumai v sobotu řekl, že stát získá schválení centra ohledně projektu pitné vody Mekedatu nad řekou Cauvery. Řekl také, že Karnataka by to provedl navzdory jakémukoli odporu sousedního Tamil Nadu.

Bomaiho připomínky přišly poté, co nově jmenovaný předseda BJP Tamil Nadu K. Annamalai oznámil, že jednotka BJP Tamil Nadu bude protestovat proti rozhodnutí Karnataky pokračovat v projektu Michidatu.

„On (Annamalai) bude dělat svou práci. S námi to nemá nic společného. Annamalaiův půst není moje věc. Dostaneme k tomu souhlas. Ať se někdo postí nebo nají,“ citoval BTI Bumiho. Bhumai dodal, že Karnataka má práva na vodu řeky a projekt bude realizovat. Dodal, že byla zpracována podrobná zpráva o projektu a předložena středisku ke schválení.

Státní jednotka BJP Tamil Nadu uspořádá 5. srpna celodenní půst v oblasti delty Kufri na protest proti rozhodnutí vlády Karnataky. Strana Bharatiya Janata také řídí Karnataka.

Zavřít

READ  Boris Johnson se izoluje po odporu proti karanténním pravidlům

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.