Mezinárodní turné žen | Charlton Athletic Football Club

Mezinárodní turné žen |  Charlton Athletic Football Club

Senioři Six Addicks si nedávno užili příležitost reprezentovat svou zemi na mezinárodní scéně během předchozí mezinárodní přestávky, přečtěte si více o tom, jak se jim všem daří.

Anglie U23

Spolukapitánka Keira Scales a Mia Ross byly vybrány do sestavy Emma Coates do 23 let pro přátelské zápasy proti Itálii a Portugalsku. Scales začal oba zápasy v obraně za mladé lvice, zatímco Mia Rossová byla v obou zápasech nevyužitou náhradníčkou.

Scales vstřelil velmi důležitý druhý gól, když Anglie vyhrála 2:0 nad Portugalskem na stadionu Joy v Manchesteru City.

Wales

Jinde Kylie Green začínala na křídle za Wales, když byli v UEFA Nations League poraženi Německem 5:1.

Ve svém druhém zápase reprezentační přestávky Green nahradil Careyho Jonese a zbývalo mu 24 minut, když venku s Dánskem utrpěli porážku 2:1.

Tým trenérky Gemmy Graingerové po porážce okupuje dno třetí skupiny se čtyřmi porážkami ze čtyř.

Severní Irsko

Rebecca McKenna se vrátila do akce se Severním Irskem na jejich dva zápasy UEFA Nations League.

McKenna začal na pravé straně zadní trojky a dokončil celých 90 minut, když Maďarsko večer vyhrálo 3-2. V opačném utkání byl na hřišti vystřídán McKenna a do konce zbývalo 19 minut, protože Severní Irsko zajistilo remízu 1:1 s Maďarskem v Seaview.

Jamaica

Melissa Johnson, vítězka Zlaté kopačky 2022/23, také startovala vpředu za mezinárodní tým Jamajky a odehrála celých 180 minut v kvalifikacích o Zlatý pohár proti Panamě a Guatemale.

Johnson vstřelila rozhodující vyrovnání při svém domácím debutu za Reggae Girlz, když zajistila remízu 2-2 s Guatemalou v Independence Park.

Anglie U19

Freya Godfreyová se vrací do kádru Lvice do 19 let na kvalifikaci mistrovství UEFA do 19 let proti Walesu a České republice.

READ  Budoucí světové turné v plážovém volejbalu se konalo v Subic

Godfrey odešel z lavičky v 65. minutě, aby nahradil Miu Enderbyovou proti Walesu, a asistoval Avě Bakerové v umírajícím zápase, když Anglie zaznamenala působivou výhru 6:1 v Dragon Parku.

Ve druhém zápase byl Godfrey jmenován v základní sestavě proti České republice, když mladé lvice zaznamenaly výhru 1:0 v Cardiff International Sports Campus.

Albánie U19

Z klubové PGA byla Ornela Brahaj vybrána do kádru Albánie do 19 let, když se v kvalifikaci mistrovství UEFA do 19 let střetla s Litvou, Kyprem a Švýcarskem.

Brahaj odehrál 15 minut při výhře 2:1 nad Litvou a proti Kypru byl nevyužitým náhradníkem.