Budoucí světové turné v plážovém volejbalu se konalo v Subic

Budoucí světové turné v plážovém volejbalu se konalo v Subic

Crack dorazil z Lotyšska v neděli a připojil se k týmu Singapuru jako ranní ptáčata na turnaji Futures World Beach Volleyball Tournament, který začíná čtvrtečním kvalifikačním kolem na Subic Bay Sand Court.

Martins Plavins a Mihails Samoilov se mají k soudu v Subic později během dne a připojí se k Singapurcům v závěrečné části jejich přípravy na exhibiční zápasy proti filipínským týmům v pondělí.

V pondělí jsou na programu dva týmy z Japonska a Austrálie a jeden z České republiky a také techničtí funkcionáři Asijské volejbalové konfederace (AVC) a FIVB v čele s technickým delegátem Barrym Wedemeyerem z Austrálie.

Očekává se, že dvanáct sportovců z Thajska a Japonska se v úterý zúčastní turnaje Futures podporovaného Filipínskou sportovní komisí, PLDT Home a Rebisco a také s podporou Akari, F2 Logistics, Asics, Subic Bay Metropolitan Authority, Philippine Olympic Committee, Smart Giga. Play, Cignal Play, OneSports, OneSports+, Senoh a Mikasa.

Oznámení – pokračujte ve čtení níže ↓

„Bude to rušný začátek týdne, protože týmy přicházejí v houfech,“ řekl Ramon „Tats“ Suzara, prezident Filipínské národní volejbalové asociace.

Filipínské páry – nyní trénované Brazilcem Joao Lucianem Quedayem – ve složení Deg Rodriguez, General Espaur, Sissi Rondina, Jovelyn Gonzaga, Gridel Matipaj a Gelem Brujela poměří své síly proti Cecilia Hui Chin Suh ze Singapuru, Kai Yun Alicia Tan, Eliza Hui Hui Chung a Zhao Rong Phua a Hui Ying Ang a Yan Ting Cheryl Ng.

Hlavní tahák 16 týmů se bude konat od 9. do 11. prosince.

Plážový volejbal Subic je třetím mezinárodním turnajem, který letos NFL pořádá po Volleyball Nations League ve Smart Araneta Coliseum loni v červnu a AVC Women’s Cup ve Philsports Areně loni v srpnu.

READ  Cristiano Ronaldo: Český svaz tvrdí, že útočník Juventusu nepřekonal rekord Josefa Pecana fotbalové zprávy

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *