Města Galway hledají novou iniciativu komunitního zpěvu

Sekulární komunitní pěvecká iniciativa se snaží v nadcházejících týdnech přilákat města po celé Galway k jejímu zábavnému a inkluzivnímu hnutí.

Iniciativa One Town One Voice si klade za cíl vytvořit komunitní pěvecké skupiny s Iry a lidmi z jiných zemí.

Cílem je pomocí skupinového zpěvu sbližovat lidi bez ohledu na národnost, podporovat komunitní integraci a budovat užší komunity.

One Town One Voice, založené Grahamem Cliffordem, který také založil hnutí Sanctuary Runner, vychází z úspěchu skupiny v Corku.

Coral Fermoy International Coral od svého založení v roce 2019 přivítal více než 200 členů z 35 zemí a pomohl podpořit komunitní integraci ve městě, kde 23 procent místní populace pochází původně z jiné země.

Mezi nimi byli zpěváci z Irska, Jižní Afriky, Estonska, Íránu, Jižní Koreje, Německa, USA, Brazílie, Litvy, Francouzské Polynésie, Nizozemska, Číny, Portugalska, Antiguy, Spojeného království, Francie, Ukrajiny, Polska, Itálie a České republiky. ostatní země.

Graham Clifford řekl, že „zábavné, bláznivé, společenské večery, spojování a spin-offy byly úžasné“ a že skupina oživila oblast.

Nyní doufá, že se zapojí více měst.

„Je to úžasná iniciativa a může být velmi dojemná. Naše města jsou nyní kulturně rozmanitější a musíme zajistit, aby se každý cítil součástí svého města, aby mohl přispívat a těšit se z toho, že je součástí irské společnosti,“ řekl Graham.

„Chceme, aby se s námi spojili lidé ve městech po celé Galway i mimo ni, kteří cítí, že je to něco, co může fungovat v jejich městě.

„Pomůžeme s trochou počátečního financování a poskytneme hudebního poradce, který jim nastartuje život.

„Chceme vytvořit One Voice Singers ve městech, vesnicích a komunitách po celém Irsku.“

Iniciativa One Town One Voice je financována Tomar Trust – charitativní organizací se sídlem v North Corku, kterou založil nedávno zesnulý Dr. Tom Kavanaugh, který byl nadšený pro komunitní integraci.

READ  Od čtvrtka končí povinnost nosit v MHD roušky - Brněnský deník

Doufáme, že každé léto bude ve Fermoy probíhat festival, na kterém se společně představí zúčastněné skupiny One Town One Voice z celé země.

Chcete-li zjistit více nebo nominovat své město jako jedno z těchto a založit skupinu One Voice Singers, jednoduše pošlete e-mail na adresu [email protected]

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.