Města Galway hledají novou iniciativu komunitního zpěvu

Města Galway hledají novou iniciativu komunitního zpěvu

Sekulární komunitní pěvecká iniciativa se snaží v nadcházejících týdnech přilákat města po celé Galway k jejímu zábavnému a inkluzivnímu hnutí.

Iniciativa One Town One Voice si klade za cíl vytvořit komunitní pěvecké skupiny s Iry a lidmi z jiných zemí.

Cílem je pomocí skupinového zpěvu sbližovat lidi bez ohledu na národnost, podporovat komunitní integraci a budovat užší komunity.

One Town One Voice, založené Grahamem Cliffordem, který také založil hnutí Sanctuary Runner, vychází z úspěchu skupiny v Corku.

Coral Fermoy International Coral od svého založení v roce 2019 přivítal více než 200 členů z 35 zemí a pomohl podpořit komunitní integraci ve městě, kde 23 procent místní populace pochází původně z jiné země.

Mezi nimi byli zpěváci z Irska, Jižní Afriky, Estonska, Íránu, Jižní Koreje, Německa, USA, Brazílie, Litvy, Francouzské Polynésie, Nizozemska, Číny, Portugalska, Antiguy, Spojeného království, Francie, Ukrajiny, Polska, Itálie a České republiky. ostatní země.

Graham Clifford řekl, že „zábavné, bláznivé, společenské večery, spojování a spin-offy byly úžasné“ a že skupina oživila oblast.

Nyní doufá, že se zapojí více měst.

„Je to úžasná iniciativa a může být velmi dojemná. Naše města jsou nyní kulturně rozmanitější a musíme zajistit, aby se každý cítil součástí svého města, aby mohl přispívat a těšit se z toho, že je součástí irské společnosti,“ řekl Graham.

„Chceme, aby se s námi spojili lidé ve městech po celé Galway i mimo ni, kteří cítí, že je to něco, co může fungovat v jejich městě.

„Pomůžeme s trochou počátečního financování a poskytneme hudebního poradce, který jim nastartuje život.

„Chceme vytvořit One Voice Singers ve městech, vesnicích a komunitách po celém Irsku.“

Iniciativa One Town One Voice je financována Tomar Trust – charitativní organizací se sídlem v North Corku, kterou založil nedávno zesnulý Dr. Tom Kavanaugh, který byl nadšený pro komunitní integraci.

READ  Před 15 lety dosáhlo hodnocení USMNT historického maxima

Doufáme, že každé léto bude ve Fermoy probíhat festival, na kterém se společně představí zúčastněné skupiny One Town One Voice z celé země.

Chcete-li zjistit více nebo nominovat své město jako jedno z těchto a založit skupinu One Voice Singers, jednoduše pošlete e-mail na adresu [email protected]

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *