Ivan Marinovic začíná natáčet svůj druhý celovečerní film Forever Hold Your Peace

Výroba / Financování Černá Hora / Srbsko / Česká republika / Chorvatsko / Slovinsko / Makedonie

podle

Hvězdy komediálního dramatu Tehana Lazovic a Goran Bogdan budou natáčet v Boce Kotorské.

Režisér Ivan Marinovic

Tento týden černohorský spisovatel a režisér Ivan Marinovič Začne natáčet svůj druhý celovečerní film, ticho navždyv Herceg Novi a na poloostrově Luštica, kde se poprvé objevil, černý špendlík [+see also:
film review
trailer
interview: Ivan Marinovic
film profile
]
koná se.

Film vypráví příběh Dragany (chorvatské superstar). Gratuluji Lazovici), nevěsta, která říká, že už v tom nebude pokračovat, až dva dny před svatbou – ačkoli je vše připraveno a všichni o tom vědí. lisso (veterán thesp Momčilo Pićurić), nemilosrdný patriarcha rodiny ženicha (Goran slovanskýz černý špendlík), má návrh pro vzpurnou nevěstu: Jděte na krvavou svatbu, jednejte podle ní a pak si příští den jděte, kam chcete. Ona souhlasí. Ženich, který ho urazil, však stále doufal, že zůstane. Tradiční svatba zahrnuje řadu absurdních událostí, zalitých alkoholem, střelbou a dynamitem, které postavám přinesou nejhorší osobní obavy.

(Článek pokračuje níže – informace o firmě)

Chorvatsko Goran BogdanČerná hora Dejan Djonovič A Dragana DabovichSrbsko Mirjana DjokovičováSeverní Makedonie Nikola Ristanovskij Hrajte také ve filmu, který je popisován jako součást čety. Slovinsko Dominik Estinic Je zodpovědný za kinematografii, Českou republiku Michel Reich (Určitý druh ticha [+see also:
film review
trailer
interview: Michal Hogenauer
film profile
]
) upraví film.

Marii Stojanovičovou a Ivan Marinovi vyrábějí přes Černou Horu Západní JadranZatímco Milan Stojanovič pro Srbsko produkci smyslůA Veronika Kohrová A Michael Kramer pro Českou republiku Analogové viděníA Ankesa Juric Tillich Chorvatsko kinorámaA Diane Krajewská Krogfilm, Severní Makedonie Jožko Rutar Slovinsko Spock film na palubě jako koproducenti.

(Článek pokračuje níže – informace o firmě)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.