Nová aplikace „Báječná místa“ pomáhá uživatelům plánovat cesty do České republiky – Brno Daily

Aplikace Nová úžasná místa pomáhá uživatelům plánovat trasy a objevovat nová místa v České republice. Tato aplikace poskytuje tipy na cestování s dětmi nebo psy a filtry informací o registraci, které umožňují přístup k cestování pro každého a popisují místa pro každého. Fotografický kredit: Freebik / Ilustrovaná fotografie.

Český zástupce 1. května (PD) – Největší komunita úžasných cílů českých turistů („Úžasná místa v Česku“), následovaná stovkami tisíc uživatelů Facebook A Instagram„Nyní se stala mobilní aplikací.

Nová aplikace, úžasná místa – tipy na cestování (Úžasná místa – cestovní tipy), Propojuje virtuální komunitu s českou mapovou aplikací Mabotic, Pomáhat uživatelům plánovat trasy a hledat nová místa na více než 600 neprozkoumaných místech v České republice.

Hledání je zjednodušeno výběrem typů od nejoblíbenějších větrných mlýnů, viaduktů a skal až po ruiny, bazény, skanzeny nebo vodopády. Tato aplikace poskytuje tipy na cestování s dětmi nebo psy a filtry informací o registraci, které umožňují přístup k cestování pro každého a popisují místa pro každého.

„Výhodou je možnost filtrovat výlety vhodné pro koště, děti, psy nebo invalidní vozíky. Přidali jsme také doplňkový filtr, abyste mohli vyhledávat mezery a přidat je všechny do seznamu oblíbených, “vysvětluje Kristana Audio, tvůrkyně komunity Amazing Place.

Uživatelé mohou najít místa na interaktivní turistické mapě Mapy.czProcházejte místa pro okamžité prohlížení nebo fotografie označených turistických tras. Díky startup partnerovi mohou také hledat ubytování na zvoleném místě Trevor.


https://brnodaily.com/2021/05/02/travel-tips/new-amazing-places-app-helps-users-plan-trips-in-the-czech-republic/https://brnodaily.com/wp-content/uploads/2021/05/traveling-smartphone-taking-photos-nature-credit-freepik-1024×683.jpghttps://brnodaily.com/wp-content/uploads/2021/05/traveling-smartphone-taking-photos-nature-credit-freepik-150×100.jpgBenedetta PissaniČeská republikaCestovatČeská republika, příroda, cestovní tipyAplikace Nová úžasná místa pomáhá uživatelům plánovat trasy a objevovat nová místa v České republice. Tato aplikace poskytuje tipy na cestování s dětmi nebo psy a filtry informací o registraci, které umožňují přístup k cestování pro každého a popisují místa pro každého. Fotografický kredit: Freebik / Ilustrovaná fotografie. Český zástupce., …

READ  Česká republika připravuje velkou tchajwanskou delegaci navzdory Číně

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *