Google tlačí Gemini do další aplikace na vašem telefonu Android –

Google tlačí Gemini do další aplikace na vašem telefonu Android –

Edgar Cervantes / Android Authority

turecké liry; Dr

  • Aplikace Google pro Android je nastavena na získání Gemini Key.
  • Nová funkce umožní uživatelům Androidu používat Gemini bez stahování specializované aplikace pro Android, která agresivně nahrazuje Google Assistant.

Google v únoru spustil Gemini, specializovanou náhradní aplikaci Assistant pro Android. Zdá se však, že vyhledávací gigant ještě neskončil s „oblíbením Gemini“ vašeho telefonu Android. Pokud jste si ještě nestáhli aplikaci Gemini, Google plánuje dát AI ​​chatbotovi prominentní místo v aplikaci Google.

Podle průvodce Montáž záplatyVýsledky (přel bionický web), uživatelé Androidu brzy uvidí Gemini Key v aplikaci Google na svých zařízeních. Je to podobné, jako Google představuje Gemini ve své aplikaci pro iOS. Přepnutí na Gemini v aplikaci Google vám umožní začít komunikovat s AI psaním, mluvením nebo sdílením fotografie. Takže v podstatě přecházíte od tradičního rozhraní Google Search and Discover k rozhraní Gemini.

Nová možnost v aplikaci Google pro Android má vlastně smysl pro uživatele, kteří chtějí Gemini vyzkoušet, ale nechtějí přijít o funkci Google Assistant. V současné době platí, že pokud si stáhnete aplikaci Gemini do svého zařízení Android, musíte se přihlásit k odebrání Asistenta Google a používat Gemini pouze jako primárního průvodce AI v telefonu. Přechod na používání Gemini v rámci aplikace Google toto omezení obejde.

Neexistují žádné informace o tom, kdy bude funkce zavedena do aplikace Google pro Android, ale díky výše uvedenému videu sdílenému tipérem můžete vidět, jak to funguje.

READ  Android close share pro Windows PC je nyní univerzální

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *