Filipínský film Sundance „V kůži mé matky“ má premiéru v říjnu na Prime Video

Filipínský film Sundance „V kůži mé matky“ má premiéru v říjnu na Prime Video

Scény z filmu „V kůži mé matky“

MANILA, Filipíny – Filipínský horor „V kůži mé matky“ bude uveden na Prime Video 12. října ve více než 240 zemích a územích, včetně Filipín.

„In My Mother’s Skin“, který napsal a režíroval režisér Kenneth Dagatan, byl jediným neanglicky psaným filmem v půlnoční sekci letošního filmového festivalu Sundance, kde měl světovou premiéru.

Od té doby se film zúčastnil více než 10 mezinárodních filmových festivalů, včetně Bucheon International Fantastic Film Festival v Jižní Koreji, Fantasia v Kanadě, Neuchatel ve Švýcarsku, Karlových Varech v České republice a MIFEST v Malajsii.

Dagatan byl nominován na Mulberry Award za nejlepší scénář na filmovém festivalu v Udine Far East Film Festival a New Visions Award za nejlepší celovečerní film na filmovém festivalu v Sitges.

Film se odehrává na Filipínách na konci druhé světové války, kdy obchodník s textilem záhadně opustí svou nemocnou manželku Lijayu, 14letou Talu a mladého muže Bayaniho v jejich válkou zničeném koloniálním domě, aby s nimi vyměnil svobodu své rodiny. ..Japonci.

Tala hledá pomoc víly, která malé holčičce daruje kouzelný hmyz, aby vyléčila umírající Ligaiu. Výsledkem je okamžitá úleva, ale následují následky nesprávné důvěry, které donutí Talu k bolestivému rozhodnutí.

Reklamní

Pokračujte posouváním

Herečka „Maria Clara in Ibarra“ Felicity Kyle Naples hraje Talu (shodou okolností také jméno její postavy v show inspirované Rizalem), Beauty Gonzalez hraje Ligaya a Jasmine Curtis-Smith hraje vílu. Herecké obsazení doplňují Angeli Biani a James Maffei Estrella.

Podívejte se na upoutávku z YouTube kanálu Prime Video Philippines na „In My Mother’s Skin“ zde:

Příbuzný: Pinoy hororový film má premiéru na Sundance ‚In My Mother’s Skin‘ a bude široce uveden na Prime Video

READ  „Blix nejsou bomby“, portrét bývalého zbrojního inspektora OSN Hanse Blixe, prodán do Francie (exkluzivně)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *