Vklady českých domácností v březnu klesly

Bankovní služby

Český rozhlasový web iRozhlas.cz v pátek informoval, že poprvé po téměř pěti letech došlo v České republice k poklesu bankovních vkladů domácností.

V březnu došlo k meziměsíčnímu poklesu vkladů o 26 miliard Kč (1,05 miliardy eur), což je téměř 1 % z celkových 3,04 bilionu Kč (123,47 miliardy eur) peněz domácností v ČR aktuálně držených v bankách.

Podpora obchodního časopisu v Budapešti

Vyrábět lis hodný tohoto jména je nákladná záležitost. Vydavatelé, redaktoři a reportéři Budapest Business Journal se již 27 let snaží poskytovat vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete důvěřovat, které jsou faktické, přesné a podávané beze strachu a přízně.

Tiskové organizace po celém světě se snažily najít obchodní model, který by jim umožnil nadále vynikat, aniž by to ohrozilo jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojit nejdůležitější zainteresovanou stranu, čtenáře.

Stejnou možnost bychom rádi nabídli i našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli poskytovat kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, v jakém množství a jak často nám budete zasílat své příspěvky.

READ  Spojené království odhaluje novou pandemickou podporu pracovníků

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.