Google Photos pro Android konečně dostal svůj působivý nový editor videa

Logo aplikace Google logo google pixel 5 fotografií 2

Atribut mu: Jimmy Westenberg / Android Authority

  • Google Photos pro Android konečně dostal svou novou sadu pro úpravy videa.
  • K dispozici je 30 nových ovládacích prvků pro úpravy videa.
  • Nový editor videa je údajně k dispozici v nejnovější verzi aplikace Fotky Google.

Google konečně vyjde (h / t Android PoliceNový a vylepšený editor videa pro Fotky Google pro Android. Byla to sada pro střih videa To bylo dříve vydáno Ve Fotkách Google pro iOS v únoru.

Nový editor videa vám umožňuje oříznout, ukotvit a otáčet videa, stejně jako v předchozí verzi. Můžete jej však také použít k oříznutí rámečku, exportu jednotlivých rámečků, změně perspektivy a přidání filtrů, které jsou také k dispozici jako součást nástrojů pro úpravy obrázků.

Kromě toho můžete ve videích jemně upravit jas, kontrast, sytost, tón pleti, stíny, odstín, teplo a další.

K dispozici je celkem 30 nových ovládacích prvků pro úpravy videa. Stále však nemůžete sloučit dva klipy jako v editoru videa iMovie od společnosti Apple. Samozřejmě existuje mnoho dalších Aplikace pro úpravy videa Existuje Android, pokud chcete mít větší kontrolu nad tím, co můžete dělat. Je ale hezké mít ve Fotkách Google více možností pro ty, kteří nepotřebují profesionální editační nástroje.

Nový Google Photo Video Editor se uvádí jako aktualizace na straně serveru pro všechny telefony Android, nejen pixely. Můžete také zkusit získat soubor Nejnovější verze aplikace (v5.36.0.365895365) z Obchodu Play a pokusit se vynutit aktualizaci.

Jakmile máte aktualizaci, otevřete video ve Fotkách Google a klepnutím na tlačítko Upravit otevřete nový editor videa.

Příbuzný: Fotky Google: Průvodce pro začátečníky

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.