PS5: Skrytá nabídka v nastavení ladění je přístupná pomocí kombinace tlačítek (video)

zicoxaw Zprávy naznačují, že konzole PS5 mohou přistupovat k dalším možnostem ladění stisknutím tlačítka. Aby bylo možné tento trik spustit, musí být váš PS5 hacknut (a povoleno nastavení ladění). Tato doplňková nabídka může obsahovat možnosti, které by se normálně nacházely na konzolích TestKit, ale na maloobchodních konzolích vypadá velmi prázdně.

Co je skrytá nabídka nastavení ladění PS5?

Stisknutím Start + L3 na PS5 (kdekoli), zatímco jsou povolena nastavení ladění, se zobrazí skrytá nabídka, která je v tuto chvíli bohužel velmi prázdná.

Zdá se, že lidé, kteří jej testovali, hlásí, že velmi často nic nedělá. Konkrétně stisknutím kombinovaného tlačítka otevřete soubor Seznam patchů: Cex Stejná nabídka s možností „Nastavení přehrávání“. Zdá se, že kliknutím na tuto možnost se dostanete do normální nabídky nastavení, jak je znázorněno ve videu níže od @Ifaicompa.

(Mimochodem L3 znamená klepnout na analogovou páčku, pokud jste to nevěděli)

Možnosti TestKit pro maloobchodní prodej PS5 – aktuální stav a omezení

Je třeba poznamenat, že většina možností nastavení ladění je na maloobchodních konzolích zakázána. To, že máme možnost zobrazit GUI (v tomto případě nabídku) pro konkrétní možnost TestKit, neznamená, že tato možnost bude fungovat (nebo že tam je základní aplikace) v modulu pro maloobchod.

Zecoxao věří, že tato možnost by mohla odemknout další funkce (jako jsou registry UART), pokud bude PS5 dále hackován, například pokud lze vyvinout hack hypervisoru.

Jak získat přístup ke skryté nabídce oprav na vašem PS5

budete potřebovat PS5 hackovatelné spustit toto.

  • Spusťte PS5 Kernel Exploit S povoleným nastavením ladění (ve výchozím nastavení povoleno u všech exploitů AFAIK)
  • Kdekoli v rozhraní PS5 stisknutím START + L3 vyvoláte nabídku.
READ  Like Dragon přichází na PS5

Obsahuje PS5 Dev. Wiki Další kombinace tlačítek k vyzkoušení jestli chceš. (Ale ne. Vstupte do režimu IDU.!!!)

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *