EA a Koei Tecmo se spojili, aby vytvořili „rybařskou“ hru

EA a Koei Tecmo se spojili, aby vytvořili „rybařskou“ hru

EA a Koei Tecmo sdílejí nový titul, který popisují jako „další skvělou loveckou hru“. Když jsem si poprvé přečetl tento popis, přeskočily mi myšlenky Big Buck Hunter., lovecká herní série, kde střílíte na divoká zvířata, ale vzhledem ke konceptu (výše) spolu s tím, kdo ji vyrábí, si myslím, že tato hra by byla ve skutečnosti populárnější než Capcom. lovec příšer série.

V tiskové zprávěA EA a Koei Tecmo popisují tuto novou hru jako originální IP, která „nabízí skutečný AAA zážitek založený na fantazii feudálního Japonska“. Bude vyvinut Koei Tecmo Omega Force, lépe známý jako dynastie válečníků A samurajští válečníci Akční hry „musou“. Omega Force „spojuje svůj osvědčený talent pro bojovou hru s nečekanými a inovativními mechanismy,“ uvedl výkonný ředitel EA Jeff Gammon.

Tyto faktory, brané s popisem „lovu hry“, mi naznačují, že možná vývojáři na něčem pracují lovec příšerHratelnost, kde spolupracujete s ostatními hráči na likvidaci obřích monster. Big Buck Hunter, na druhé straně je v podstatě glorifikací terčové praxe. Mluvčí EA neodpověděl okamžitě na žádost o objasnění, takže pokud se ukáže, že to vyvolává vzrušení pro japonskou videohru ekvivalentní Cabele, aktualizuji příspěvek, abych vám dal vědět.

Bohužel EA a Koei Tecmo toho o hře moc nesdělili, takže nevíme, kdy hra vyjde ani na jakých platformách by mohla být dostupná. Gamon však říká, že hra bude představena „později tento měsíc“, takže možná nebudeme muset déle čekat, abychom zjistili více.

Tato nová hra se bude jmenovat EA Originals, kterou dříve používala při vydávání nezávislých titulů, jako je vezmi si dva A Knockout City.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *