Zde je Tomb Raider pracující na GBA

GIF: Timur Jajiv / Kotaku

Toto je port, který jsem nikdy neočekával, že jej uvidím, ale nyní je skutečný a lze si jej dnes stáhnout: Hrobový jezdec Na Game Boy Advance Přenosná konzole. je to pravda. A tento pozemní přístav je možný pouze díky flexibilnímu open source projektu OpenLara.

Hrobový jezdec Streamování na Game Boy Advance přichází s laskavým svolením moddera X-Broger. Nahráli klip klasické GBA akční hry v reálném čase na Twitter a Video se rychle rozšířilo. Předpokládám, že proto, že mnoho lidí, jako jsem já, bylo šokováno, když viděli tak technologicky vyspělou 3D hru běžící na hardwaru, jako je GBA, konzole, která nikdy nebyla příliš dobrá ve vysoce kvalitní 3D grafice.

Navzdory špatnému hardwaru a dalším technickým omezením, jako je prostor v kazetě, Hrobový jezdec Na GBA to vypadá překvapivě hratelně, i když snímková frekvence není solidní.

Podle XProger, kteří strávili více než rok prací v tomto přístavu, když začínali, nebyli si jisti, zda Hrobový jezdec Může pracovat na GBA. Ale po dostatečné optimalizaci to udělali dostatečně dobře pro toto počáteční vydání, které XProger nazývá „alfa vydání“.

Existuje mnoho dalších vylepšení [I have planned]Xproger vysvětlil více než GBATemp منتديات Fóra. Kromě optimalizace obsahu a videa tak, aby vyhovovaly všem Hrobový jezdec Hra v kazetě 32 MB. Ale zatím jsou k dispozici pouze 3 úrovně.“

To bylo vytvořeno pomocí OpenLara‚, což je otevřený zdrojový port originálu Hrobový jezdec motor Také vytvořil talentovaný modder Xproger. Díky „OpenLara“ můžete hrát klasickou hru na řadě platforem včetně původního Xboxu, 3DO, iPhone a 3DS. A nyní můžete do tohoto seznamu přidat také GBA

„Jakákoli dostatečně pokročilá technologie je k nerozeznání od magie.“ – Arthur C Clark

„Sakra, to.“ Tomb Raider pvolno na GBA!?! -“ Zack Zwizen

READ  PSA: Je to poslední odpočítávání plateb kreditními kartami 3DS a Wii U eShop (Severní Amerika)

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *