Petra Kvitová odstoupila v prvním kole v Charlestonu

Kredit: Geoff Burke-USA TODAY Sports

Polka Magdalena Fritsch postoupila v pondělí na Credit One Charleston Open v Charlestonu, když se jedenáctá nasazená Petra Kvitová odhlásila z Česka ve druhém setu zápasu prvního kola.

Fritsch vedl 7-6 (6), 3-2, když dvojnásobná wimbledonská šampionka odstoupila s problémy s třísly. Fritschová vedla v tiebreaku prvního setu 6:2, ale ztratila čtyři body v řadě, protože Kvitová vyrovnala 6:6, než Pole dokončil práci.

Francouzská nasazená Alize Cornetová, nasazená 12, porazila Američanku Aliciu Parksovou 6-0, 7-5. Američanka Amanda Anisimová, 15. nasazená, porazila Američanku Sachiu Vickeryovou 6-0, 7-5 a 16. nasazená Shuai Zhang porazila Američanku Francescu Di Lorenzo 6-2, 6-4.

Mezi další vítězky Charlestonu patří Ukrajinky Anilina Kalinina a Katerina Zavatska, Italka Yasmine Paolini, Američanka Claire Liu, Ruska Ekaterina Alexandrova, Maďarka Anna Bondar, Linda Frohvertova z Česka a Ulrike Ekere z Norska.

Další dva zápasy byly na programu v pondělí večer, Američan Shelby Rogers se utkal s Estonskem proti Kaia Kanepi a Číňan Xinyu Wang proti Rumunce Irině Camelia Peugeot.

Obhájkyně titulu Veronika Kudremetová z Ruska se kvůli nemoci odhlásila ještě před začátkem turnaje.

Kuba Colsanitas

Brazilka Laura Begosi porazila v prvním kole v kolumbijské Bogotě pátou nasazenou Harmony Tan z Francie 6-4, 6-3.

Pegosi zachránil sedm ze svých devíti brejkbolů a pětkrát prolomil Tana. Vyhrála poslední tři zápasy druhého setu, když dvakrát rozbila Tan a vyhrála.

Třetí nasazená Švédsko, Rebecca Petersonová, porazila Marii Hirazo Gonzalez z Kolumbie 6-4, 6-3. Dalšími pondělními vítězkami byly Italky Sarah Errani a Lucrezia Stefanini, Němka Tatiana Maria a Švédka Mirjam Björklund.

– Medi Level Media

READ  Carmelo Anthony popisuje svou jedinou lítost z draftu NBA v roce 2003

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.