Ázerbájdžán projednává příležitosti k posílení české ekonomické spolupráce – Ázerbájdžán

Baku, 1. října, AZERTAC

Ázerbájdžánský ministr hospodářství Michail Zabarov se setkal s delegací vedenou českým ministrem zahraničí Jacobem Gulhankem, aby diskutovali o příležitostech k posílení hospodářské spolupráce.

Ministr Michail Zabarov hovořil o důležitosti vzájemných návštěv a možnostech posílení hospodářských a obchodních partnerství a představil Smíšenou komisi pro hospodářskou, vědeckou, technologickou a kulturní spolupráci mezi vládou Ázerbájdžánské republiky a Českou republikou. V tomto ohledu užitečná stránka. Ministr ocenil úspěšné fungování Baku Office of Czech Trade při rozvoji obchodních vztahů.

Michail Zabarov vyzdvihl obrovské příležitosti pro rozšíření spolupráce mezi oběma zeměmi v oblasti obchodu, průmyslu, dopravy a dopravy. Poukázal také na spolupráci s českými společnostmi v automobilovém sektoru a projekty „Smart City“ a „Smart Village“.

Zabarov oznámil příznivé obchodní a investiční prostředí pro českou delegaci a také rekonstrukční práce v osvobozených oblastech, Jangsur Pavement a Allot Free Economic Zone. Vyzval také české společnosti k aktivní spolupráci se svými ázerbájdžánskými protějšky.

FM Jacob Gulhanek zaznamenal oboustranně výhodnou spolupráci mezi oběma zeměmi, strategickými partnery Ázerbájdžánu a České republiky. Sdělil také své názory na rozšiřování bilaterálních vztahů.

Setkání se také zaměřilo na činnosti Komise mezi vládami, rozvoj obchodní spolupráce a partnerství v investičních projektech.

AZERTAG.AZ :
Ázerbájdžán, Česká republika diskutuje o příležitostech k posílení hospodářské spolupráce

Při používání obsahu na tomto webu musí být web hypertextový.

READ  Viz: Český pavilon Expo 2020 „Vytváří vodu ze vzduchu“ v Dubaji

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *