Dopravní zácpa na uzavřené česko-německé hranici

Dlouhé řady nákladních vozidel a dalších vozidel se v pondělí vytvořily na dvou hlavních dálnicích, které vedou z České republiky do Německa kvůli zpřísnění hraničních kontrol na německé straně.

Německo v neděli zavedlo kontroly na svých hranicích s Českou republikou a rakouskou provincií Tyrolsko ve snaze zastavit šíření nakažlivějších variant koronaviru.

Nová omezení, která vstoupila v platnost v neděli, omezují vstup z těchto oblastí na německé občany, obyvatele, řidiče nákladních vozidel, pracovníky v dopravě, zdravotnické služby a několik dalších lidí, kteří se musí zaregistrovat online, vykazují negativní test na koronaviry a karanténu po dobu nejméně 10 dny, kdy Access.

Nikdo jiný nemá povolen vstup do Německa.

Trať dosáhla na dálnici D8 do německé spolkové země Sasko asi 23 kilometrů, zatímco délka na dálnici D5 do Bavorska byla asi 15 kilometrů.

Tři české provincie hraničící s Německem a Polskem byly zcela uzavřeny po vzniku vysoce nakažlivého typu koronaviru, který byl původně nalezen v Británii.

(Zřeknutí se odpovědnosti: Tento příběh nebyl upraven webem www.republicworld.com a automaticky vygenerován ze sdíleného zdroje.)

READ  „Středověký“ příběh oblíbeného českého hrdiny trpí krizí identity

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *