Česká republika U21 1-2 Anglie U21: Emily Smith Rowe a Jacob Ramsay nejlepší anglický tým G Football News

Anglie zvítězila v evropské kvalifikaci hráčů do 21 let poté, co v Československu porazila Českou republiku 2:1.

Brilantní otvírák Emily Smith Rowe a druhý gól Jacoba Ramseyho z Aston Villy daly Young Lions kontrolu, než pozdní pokus českého náhradníka Daniela Fily připravil znepokojivé finále.

Ale Lee Corsleyho tým byl pevně v boji o další letní finále v Gruzii a Rumunsku bez dalších obav.

Anglie, která vyhrála šest, remizovala jedno ze svých prvních sedmi skupinových zápasů a postoupila do čela skupiny G v České republice s body a dvěma zápasy v ruce.

Young Lions, kteří v listopadu v Turf Moor porazili Českou republiku 3:1, ovládli první poločas a vyzkoušeli českého brankáře Madage Kovára s hlavou Morgana Gibbs-White.

Obraz:
Lee Carsley’s UK U21s se příští rok představí na Euru

Útočník Arsenalu Smith Rowe zajistil Young Lions ve 22. minutě skvělé vedení.

Domácí dostali svou nejlepší šanci v prvním poločase o 10 minut později, když James Corner odvrátil nízký křížný palec na šířku vlastní tyče.

Anglie zasadila rozhodující úder ve druhém poločase, když za 47 sekund zdvojnásobila svůj náskok.

Gibbs-White se trefil přesně a jeho šikovný dotek do šestnáctky poslal Ramsayho obránce, který poprvé zakončil síť.

Čeští hráči se seřadili až v 87. minutě, než Fila svým skvělým curlingovým zakončením zařídil vypjatou koncovku bez vyložených šancí.

Co bude dál?

Anglie U21 hostí Albánii U21 v úterý 7. června v 19:45 na Technique Stadium v ​​Chesterfieldu. Česká republika hostí U21s Andorra U21s v pondělí 13. června na Městském stadionu Srbska v Brně (17:00).

READ  Český ministr zahraničí: Katar je spolehlivý zdroj energie...

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."