Dokumenty Samsungu potvrzují inovativní upgrade Galaxy Z Fold 6

Dokumenty Samsungu potvrzují inovativní upgrade Galaxy Z Fold 6

Aktualizováno 12. února: Článek byl původně publikován 11. ledna.

Dokumenty Samsungu naznačují rozhodující změnu v designu chystaného telefonu Galaxy Z Fold 6.

Aktualizace: Pondělí 12. února: Již bylo naznačeno, že snaha Samsungu vydat levnější 'Fan Edition' v řadě Galaxy Z Fold povede k tomu, že upustí od podpory digitálního stylusu S-Pen. Nejnovější úniky poskytují některé vítané zprávy pro zájemce o vlajkovou loď Galaxy Z Fold 6.

Nejen, že skládací zařízení Samsung bude nadále podporovat S-Pen, ale očekává se, že stylus bude mít svůj vlastní úložný slot zabudovaný do Z Fold 6. Dříve bylo nutné S-Pen nosit samostatně, což usnadnilo jeho ztrátu a více. Je obtížné jej uchopit a použít v situacích, které vyžadují rychlé reakce.

Přidáním odkládací přihrádky vznikne více prostoru mezi Z Fold 6 a potenciálním Z Fold 6 FE, čímž se zvýrazní dražší model jako obchodní řada, zatímco verze FE by mohla být snadněji zavedena jako spotřebitelská varianta.

Podrobnosti o nových změnách jsou uvedeny v nově uděleném patentu společnosti Samsung. S názvem „Elektronické zařízení, které obsahuje flexibilní obrazovku“ (Odkaz na PDF), řeší jeden z největších problémů se skládacími smartphony při běžném používání: mají větší velikost, zejména pokud jsou zavřené, ve srovnání se standardním tvarovým faktorem.

Za prvé, sestava pantů je tenčí než ty současné na Galaxy Z Fold 5, což je vždy vítaná věc. Zvládá také tlak, který může být kladen na skládací zařízení prostřednictvím pantu ve stylu přepážky.

To umožňuje zařízení mít několik „pevných“ poloh, když se pohybuje po oblouku pohybu. Pokud Samsung půjde touto cestou pro Z Fold 6, budete mít skládací telefon s některými výhodnými režimy. Navrhuji, aby tyto ležely zcela ploché, když byly otevřené, v úhlu 90 stupňů, aby kopírovaly model používaný v marketingových materiálech společnosti Samsung, a možná v úhlu 120 stupňů, aby poskytovaly pohodlný úhel sledování pro multimédia.

Tyto bariéry by také měly podporovat strany Z Fold 6, čímž snižují tlak mezi oběma stranami zařízení.

Za pozornost stojí i vyobrazení v patentu. Skládací zařízení není kompatibilní s konstrukcí stávajících zařízení Z Fold. Namísto současného vysokého a úzkého tvaru v zavřeném stavu je Cover Display širší a kratší, čímž se přibližuje tvarovému faktoru telefonů Samsung Galaxy S a Galaxy A. Jde o přístup používaný v zařízeních jako OnePlus Open a Honor Magic. V2.

Normalizace Z Fold 6, aby se přiblížil běžnému telefonu, je klíčem k posílení přijetí. Ačkoli jsou tyto ilustrace generické, patenty mohou naznačovat myšlení a směr společnosti ohledně produktu.

Zatímco vlastnosti a procesy uvedené v patentech se nezaručují, že se dostanou do spotřebitelských zařízení, v případě sestavy pantů ve skládacím telefonu bych očekával, že mnoho technologií – ne-li celou sestavu – uvidím jako součást Galaxy Z Fold 6.

Nyní si přečtěte více o dalším skládacím telefonu Samsung pro rok 2024, Z Flip 6…

READ  Marvel Snap přeskočil základní karetní hru a fungovalo to

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *