Danielle Collins vyhazuje Simonu Halepovou v Montrealu za její 12. vítězství v řadě

11. srpna 2021; Montreal, Quebec, Kanada; USA Danielle Collinsová posílá proti Simoně Halepové z Rumunska (bez obrázku) během druhého kola na Stade IGA. Povinný kredit: Jean-Yves Ahern-USA TODAY Sports

Danielle Collinsová po 12. vítězství v řadě postoupila vítězstvím 2: 6, 6: 4, 6: 4 nad šestou nasazenou Rumunkou Simonou Halepovou ve středečním zápase druhého kola na National Bank Open v Montrealu.

Na patách jejích prvních dvou titulů WTA v italském Palermu a San Jose šokovala sedmadvacetiletá Collinsová 38 vítězů na 31 Halepů při comebackové výhře.

V boji, který dokonce statisticky trval téměř tři hodiny, měla Collinsová největší výhodu s prvními body za podání, které získala, když změnila 64,3 procenta na 58,1 procenta pro Halepovou.

Pro dvojnásobnou šampionku Halepovou to byl první zápas, protože si v květnu roztrhla lýtko.

Vítězství Collinse v 32. kole představuje zápas 16. kola s Američankou Jessicou Pegulou, která porazila 10. nasazenou Anastasii Pavlyuchenkovou z Ruska 1: 6, 6: 3, 6: 2. Pegula vypálil šest es a proměnil pět z 12 brejkbolů.

Jak se ukazuje, Američané ve středu předvedli velmi silné představení.

Kromě vedení Collinse a Peguly patnáctá nasazená Ruska Anastasia Potapova odešla do důchodu Cory Gauffová 5: 0, Amanda Anisimova porazila francouzskou Ocean Dudin 6: 3, 6: 3 a Sloane Stephens odsunula na třetí místo nejlepší nasazenou Bělorusku Arianu Sabalenku. skupiny, než prohraje 7-6 (4), 4-6, 6-4.

Gauff se utká s britskou Johannou Kontovou, která zvítězila 3: 6, 6: 3, 6: 2 nad třetí nasazenou Ukrajinkou Elinou Svitolinovou.

Soupeřkou Anisimovy bude Češka Karolina Plíšková, která porazila Chorvatku Donnu Vekičovou 4-6, 6-3, 7-6 (2).

Zbytek osmifinále bude zahrnovat konfrontaci Sabalenky s Kanaďankou Rebeccou Marino, která porazila Španělku Paulu Padusovou 1-6, 7-5, 6-4. Řecká Maria Skari, vítězka 6: 4, 5: 7, 6: 4 nad Ruskou Veronikou Kudretovou, narazí v úterý na osmou nasazenou Viktorii Azarenkovou z Běloruska.

READ  Hillary Knight z Idaha uvedena do Wisconsin Badgers Sports Hall of Fame

Španělka Sarah Soribes-Turmoová porazila ruskou Lyudmilu Samsonovou 6: 4 6: 3 a v úterý se utká s Češkou Kateřinou Siniakovou, další vítězkou. Petra Kvitová, která také v úterý vyhrála, se utká s Italkou Camilou Giorgiovou, která porazila Argentinku Nadiu Podroskou 6-2, 6: 4.

V úterý se kanadský vítěz Bianca Andreescu utká s Tunisanem Anasem Jabeurem, který toho dne dosáhl dalšího vítězství ve třech setech, když porazil Rusku Darii Kasatkinovou 2: 6, 6: 3, 6: 4.

-Média na střední úrovni

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.