Microsoft Flight Simulator pro PC nyní přináší masivní vylepšení výkonu

Microsoft Flight Simulator Dnes dostává největší aktualizaci pro PC díky nové aktualizaci, která přináší výrazné vylepšení výkonu. Tato hra byla populární od svého uvedení v loňském roce, ale tým, který za touto simulací stojí, byl Velké zaměření na optimalizaci využití CPU a paměti. Počítačoví hráči nyní mohou stáhnout nejnovější aktualizaci a měla by zlepšit snímkovou frekvenci napříč různými zařízeními.

Testoval jsem aktualizaci za poslední dva týdny na mém počítači, který je vybaven procesorem Intel Core i9-11900K a Nvidia GeForce RTX 3080 Ti, a vylepšení jsou úžasná i na tom nejlepším hardwaru. používám Microsoft Flight Simulator U benchmarků během našich recenzí GPU a ve stejné sekci letící přes Seattle se můj framerate dostal z průměrných 45 fps až na 68 fps. To je skok o více než 50 procent s povoleným nastavením Ultra na 1440p.

I když prolétávám oblastmi, jako je New York, vidí to pěkná vylepšení, protože moje zařízení nyní dokáže průměrně 80 snímků za sekundu v normálně náročné části Microsoft Flight Simulator. Vylepšení byla tak náhlá, že jsem musel dvakrát a třikrát zkontrolovat svá nastavení, abych se ujistil, že na všem super pracuji.

Létání nad New York City je nyní mnohem lepší.

Celkově hra nyní vypadá mnohem plynuleji s nižšími náhodnými snímky za sekundu než dříve. Výsledkem by měla být také hratelnost na širší škále zařízení. Asobo, vývojář Microsoft Flight SimulatorA Ukázka hry běžící na starším systému s procesorem Intel Core i7-9700K a RTX 2060 Super na začátku tohoto měsíce. Microsoft Flight Simulator S náplastí to na tomto PC vyskočilo z přibližně 30 snímků za sekundu na téměř 60 snímků za sekundu a dramaticky pokleslo také využití CPU a paměti.

„Přepsali jsme mnoho částí motoru … abychom z simulace dostali maximální výkon,“ vysvětlil na začátku tohoto měsíce generální ředitel společnosti Asobo Sebastian Loch. Tým pracoval hlavně na optimalizaci CPU a jasně funguje dobře.

To vše bylo dosaženo bez přechodu na DirectX 12 také. Zatímco DirectX 12 byl propuštěn z Microsoft Flight Simulator Na počítačích Xbox Series X / S dnes PC verze zůstane na DirectX 11. To ponechává otevřené dveře pro další potenciální vylepšení v budoucnu.

Další krok k DirectX 12 také umožní Asobovi zavést ve hře ray tracing. Efekty by měly zahrnovat lepší vodu, vylepšené stíny a obvyklé odrazy nalezené ve hrách sledování paprsků. Asobo nepotvrdil, kdy Microsoft Flight Simulator Půjde na DirectX 12 na vašem PC.

„Všechna vylepšení výkonu pocházejí pouze z optimalizace simulátoru,“ zdůraznil Wloch na začátku tohoto měsíce. Počítač musí ještě migrovat na DirectX 12 a tým na tom stále pracuje. Může přinést další vylepšení, nebo ne. „

READ  Jak zabránit tomu, aby váš iPhone 12 nebo 13 často přerušoval hovory

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *