Smlouva Spitfires s kanadským juniorským světovým lídrem Shane Wrightem před uzávěrkou OHL

Smlouva Spitfires s kanadským juniorským světovým lídrem Shane Wrightem před uzávěrkou OHL

Windsor Spitfire v pondělí večer zaútočil na Shanea Wrighta po zisku zlaté medaile na World Junior Hockey s Kanadou.

Windsor také obdržel podmíněnou volbu ve 14. kole v roce 2025 od Kingstonu, který přidal útočníka Ethana Miedemu, obránce Gavina McCarthyho a sedm priorit nebo výběrů v draftu, včetně druhého kola (z Ottawy) a třetího kola (Sault Ste. Marie.) v roce 2023.

Uzávěrka výměny Ontario Hockey League byla v úterý v poledne EST.

Wright dovedl minulý čtvrtek v Halifaxu kanadský tým k vítězství 3:2 nad Českem ke čtvrtému zlatu za posledních šest let. Dylan Ginter dal dva góly a Wright dal druhý gól ke svým 19. narozeninám.

hodinky | Guentherův vítěz prodloužení na světovém finále juniorů:

Guentherův vítěz prodloužení dává Kanadě titul mistra světa juniorů

Gól Dylana Guenthera na 3:2 v prodloužení proti České republice korunuje Kanadu jako postupný vítěz zlaté medaile na mistrovství světa juniorů.

Narozen v Burlingtonu, Ont. Na letošním turnaji vstřelil čtyři góly a sedm bodů v tolika zápasech, kdy byl loni v létě draftován Seattlem Krakenem jako celkově čtvrtý.

Měl gól a asistenci v osmi zápasech s Krakenem a čtyři góly v pěti zápasech adaptovaných s jejich pobočkou American Hockey League v Thousand Palms v Kalifornii, než zapůjčil Seattle Wright do Kanady a později ho vrátil do Kingstonu po mistrovství světa. Juniorský.

Projekt Frontenacs Vyberte Wright Spaces

  • Druhé kolo 2023 (získáno z Ottawy)
  • Třetí kolo 2023 (Sault Ste. Marie)
  • Čtvrté kolo 2024 (Niagara)
  • Čtvrté kolo 2025 (Niagara)
  • Šesté kolo 2024 (Niagara)
  • 5. kolo 2024 (Hamilton) *podmíněné
  • Šesté kolo 2025 (ERI) * Podmíněné

V té době generální manažer Kraken Ron Francis řekl, že přeřazení Wrighta do Kingstonu by mu dalo šanci vyhrát Memorial Cup.

„Vypočítané riziko“ dává smysl

Windsor JM Bill Bauer také chtěl vidět Wrighta vyhrát Memorial Cup, jen v dresu Spitfires. Zavolal Frontenakům, aby jim řekl, že má zájem, a pak začal hledat prostředky, které by Windsor mohl poslat na východ za výhodnou cenu.

READ  10krát, když Indové zvedli titul US Open

„Když si sednete tam, kde jsme byli jako hokejový klub v tabulce a Shane Wright je k dispozici, stačí zvážit možnosti a udělat nějaká rozhodnutí,“ řekl Bauer v úterý The Canadian Press. „Pokud jste vzali všechny mé informace, bylo to vypočítané riziko, že náš tým a vedení považovali za rozumné.

„Dává to našim fanouškům, našemu městu a našemu týmu dobrou motivaci, abychom si tu užili opravdovou zábavu pro dobrý průběh play off.“

Se Spitfiry (23-9-4) na vrcholu západní divize OHL Bower řekl, že je čas být agresivní, i když to vypadalo, že se Windsor vzdává hodně ze svého budoucího potenciálu.

„Každá dohoda s sebou nese riziko, ale nakonec to dává naší organizaci v tuto chvíli smysl,“ řekl. „Jsem si jistý, že příští rok budeme mít velmi dobrý hokejový tým.

„Existují způsoby, jak získat zpět snapy. Je zřejmé, že skříňka proti průvanu je trochu prázdná a rádi bychom ji nashromáždili a získali zpět nějaké snapy, ale uděláme to.“

Viděl jsem V dubnu 2019 dosáhl výjimečného postavení hráče poté, co ovládl trojitý trpaslík a vstoupil do sezóny 2019-20 OHL jako 15letý bruslař – o rok dříve než obvykle – a nasbíral 39 gólů a 66 bodů v 58 soutěžích základní části. .

„Vysoce nabízený jako vyhlídka NHL“

Miedema, 17, vstřelil 25 gólů a 69 bodů ve 101 zápasech OHL (všechny s Windsorem), včetně 31 bodů v 36 zápasech této sezóny.

Ethan je jedním z nejlepších hráčů v NHL [Jan. 25 CHL/NHL] „Je to špičkový hráč,“ uvedl v tiskové zprávě Corey Cooper, generální ředitel Frontenacs [six-foot-four, 201-pound] Šikovný útočník, který dobře zapadá do naší skupiny. Hráče dobře známe a jeho silná pracovní etika odpovídá naší týmové identitě.

Ethan je hráč… neustále hledá způsoby, jak zlepšit sebe a své spoluhráče. Je schopen okamžitě odehrát minuty na cílové čáře.“

McCarthy, také 17, hraje za Muskegon (Michigan) Lumberjacks z American Hockey League a v posledních dvou sezónách dal šest gólů a 31 bodů v 73 zápasech. Šest stop vysoký a 181 kilo vážící rozehrávač byl v roce 2021 draftován Windsorem v osmém kole.

„Těšíme se, že Gavin bude hrát v Kingstonu,“ řekl Cooper, „zvláště s vyhlídkou na pořádání Memorial Cupu v roce 2024. Je to talentovaný a vysoce hodnocený obránce pro nadcházející draft NHL.“

READ  Sportovní zprávy dnes: Co potřebujete vědět

Ve Western Hockey League získávají Kamloops Blazers (22-8-6) obránce Olina Zellwegera – dalšího člena kanadského týmu World Junior Team – a útočníka Ryana Hoovera, oba NHL z Everett Silvertips v neděli za útočníka Drewa Englotta a obránce Kaden. Hamill a Rylan Pierce, potenciální Jack Packer a devět budoucích výběrů v draftu WHL a také jeden podmíněný výběr.

Jako hostitel Memorial Cupu má Kamloops automatické místo v juniorském národním velkém turnaji.

Dříve v ten den byl vedoucí Winnipeg Ice WHL (29-5-0) vyměněn za Zacha Ostapchuka z Ottawy Senators, který byl Wrightovým týmovým kolegou na Junior Champions. Winnipeg na oplátku poslal útočníky Skyler Bruce a Connora Dalea, Owena Breese a Hudsona Landmarka a také čtyři výběry draftu do Vancouver Giants.

hodinky | Kanada vyhrála juniorské světové zlato v Halifaxu:

Tým Kanady vyhrál zlato na mistrovství světa juniorů v roce 2023

Kanada získává druhou zlatou medaili za sebou na mistrovství světa juniorů v hokeji 2023 v Halifaxu vítězstvím 3:2 v prodloužení nad Českou republikou.

Asistent generálního manažera Vancouveru Peter Twigo řekl, že Giants neuvažovali o výměně Ostapchuka, dokud nebyly nabídky příliš dobré na to, aby se nechaly propásnout.

„Možná proto bylo nakonec tak nákladné získat Zacha, protože jsme ho opravdu nechtěli vyměnit,“ řekl Twigo. „Vlastně jsme nebyli nakupovat [Ostapchuk]Byli to jen lidé, kteří nás kvůli tomu neustále otravovali.

„Stále jsme si říkali: ‚Oh, opravdu ho nechceme vyměnit‘, ale nabídky, které přicházely, se právě dostaly na místo, kde je těžké nehledět na to, jak to může pomoci vybudovat budoucí týmy v nadcházejících letech. „

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *