CZR vs NOR Dream11 Team Prediction Today Česká republika vs Norsko ICC T20 World Cup Kvalifikace B Fantasy Cricket Tipy Ukázka zápasu Play 11 Live Streaming

CZR vs NOR Dream11 Team Prediction Today Česká republika vs Norsko ICC T20 World Cup Kvalifikace B Fantasy Cricket Tipy Ukázka zápasu Play 11 Live Streaming

Česká republika bude připravena utkat se s Norskem v tomto klíčovém utkání kvalifikace MS T20. Vítejte v CZR vs NOR Předpovědi týmu Dream11 dnes a náhled zápasu.

Česká republika má ohromnou kontrolu nad jejich dovednostmi, které jim vynesly stálá vítězství v posledních zápasech, což pro ně může být hlavní motivací k tomu, aby v této soutěži dali ze sebe všechno.

Na druhou stranu Norsko prohrálo 4 z posledních 5 zápasů ve všech soutěžích, což by mohlo vést k zavedení mnoha změn, které je udrží natěšené na tento zápas.

Možný vítěz, tipy na sázení a předpověď zápasu

Norsko mohlo tento zápas vyhrát těsným rozdílem.

Hlášení nadhozu a hod

Hřiště je užitečné pro pálkaře. Vítězové loterie musí odpalovat jako první.

počasí

Předpověď hlásí částečně slunečný den.

Možná hra 11

Česká republika

Singh (týden), YU Junathilaki, De Stein, S Davizi, S Wickramasekara, A Ashokan, R Tomar, Sundareswaran, S Bhuyan, S Maduranga, N Ahmed

Norsko

K. Darshana Apiratna (týden), A. Iqbal, Muhammad Sahhaq, S. Salim, Q. Mushtaq, Rashid Iqbal, Arif, v Rafi, Shenwari, Muhammad Shabazz Bit

Detaily zápasu

Kvalifikace mistrovství světa ICC T20 B

zápas: Česká republika vs Norsko

datum a čas: 25. července – 13:30 IST

místo: Kriketové hřiště Tikkurila, Vantaa, Finsko

přenos: fancode

CZR vs NOR Dream11 Team Predict Today, Fantasy Cricket Tips

malý strážce brány

Kuruge Darshana Abeyrathna (9,0 Cr) Je to impozantní pálkař, který v prvním zápase nebyl nejlepší a v posledním ho nebylo vidět, ale mohl si prorazit cestu přidáním svých schopností za kmeny stromů.

porážka

Sabawoon Davizi (9,5 kr) Nebyl na své nejlepší pálce, ale dokázal vybrat 2 branky s EPA 4,50, což by mu mělo umožnit výrazně zvýšit jeho příspěvky v tomto zápase.

Dylan Steyn (9,0 Cr) Ve svých posledních 7 zápasech T10 nastřílel 195 bodů s průměrem pálkování 232,14, což zdůrazňovalo jeho schopnosti udeřit přesilovky, díky čemuž byl naší volbou číslo jedna pro toto měření sil.

READ  10 důvodů, proč nakupovat na místě

Sudesh Wickramasekara (8,5 kr) Je to působivý pálkař, který dokáže vytvořit prvotřídní partnerství, která ho mohou donutit vrátit úder svými silovými schopnostmi v této soutěži.

Ansar Iqbal (9,5 Cr) Je to další skvělý pálkař, který svými schopnostmi dokáže udržet výsledkovou tabuli v pohybu spolu s výkonem na hřišti, což je v tomto zápase třeba vidět.

Ze všech aspektů

Arun Ashokan (9,5 Cr) Během poslední hry byl ve skvělé formě, což mu vyneslo 70 bodů s průměrem pálkování 241,38, což z něj udělalo naši volbu číslo jedna pro tento zápas.

Reza Iqbal (9,5 Cr) Ve středním pořadí zaznamenal 25 jízd, což může být dobře podpořeno jeho bowlingovým potenciálem, který se na tomto turnaji teprve ukáže.

Othman Aref (9,0 Cr) Je to fantastický talent, který ovládá své celkové dovednosti, což má za následek silnější formu, kterou musíme vidět s každým dalším zápasem v sérii.

střelci

Samira Maduranga (9,0 Cr) Podařilo se mu najít svůj první podíl v sezóně s ECO 4, což podtrhuje jeho ambice pro tento turnaj a doufal, že se v tomto zápase zlepší.

Sazip Boyan (9,0 Cr) Na hřišti může hrát dobře, což je jen bonus za jeho bowlingové schopnosti, které mu vynesly 1 branku s ekonomickým kurzem 5, ve kterém může pokračovat v tomto zápase.

Ahmed Allah Shenwari (8,5 hodiny) Své šance si může vytvořit pomocí svých pálkovacích schopností na konci pořadí pálkování spolu se svými dovednostmi v brance, díky kterým se může soustředit na tento zápas.

Kapitán týmu Dream11 a jeho zástupce

de stein bude naším vůdcem a Tisíc Ashokanů Vzhledem k jejich aktuální formě a celkovému potenciálu, který je v tomto zápase vidět, bude zástupcem kapitána.

Tým snů 11

Darshana Abeyrathna, Wickramasekara, Davizi, Steyn (C), R. Iqbal, Arif, Ashokan (VC), Bhuiyan. Maduranga, Shinwari

READ  Od lineárního k oběhovému: Evropská unie a ASEAN inaugurují sekretariát platformy zúčastněných stran, aby podpořily oběhové hospodářství v regionu

Dream11 Team Disclaimer

Správnost našeho výběru a našeho týmu závisí na seriózní analýze ligy, zápasů a 11sekundové hry. Žádáme vás, abyste svůj tým nakrmili podle vlastního uvážení těmito aspekty, které pomáhají při motivaci rozhodovacího procesu.

Čtěte také: Mumbai City Football Club míří do Dubaje na předsezónní tréninkový kemp

Doporučeno: Aplikace pro sportovní fanoušky

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *