Jak nyní vypadají nemocnice v hotspotech Covid-19 v USACNN

Dr. Sergio Segarra říká, že když minulý měsíc klesl počet pacientů s Covid-19 v nemocnici v Miami, kde pracuje, na méně než 20, začal se cítit optimisticky.

„Pamatuji si, že jsem viděl zprávy ve zprávách o nemocnicích v Kalifornii s prázdnými jednotkami Covid a opravdu jsem se těšil na tuto zkušenost,“ řekl Segara, hlavní lékař nemocnice Baptist Health Baptist Hospital. „Je to zkušenost, kterou jsme se k tomu dopracovali, bohužel nabrala docela smutný směr.“

Za několik týdnů se počet pacientů s Covid-19 v nemocnici více než ztrojnásobil a personál nyní ošetřuje více než 70 lidí, což je „obrovský nárůst“, který neočekávali. Aby se vyhovělo rostoucímu počtu pacientů, nemocnice nedávno znovu otevřela dvě dříve uzavřené jednotky.

Segara uvedl, že drtivá většina pacientů s Covid není imunizována. Mnozí z nich jsou mladí – mladí muži ve dvacátých a třicátých letech, kteří jsou „velmi, velmi nemocní“ a někteří z nich umírají.

Téměř 45% lidí na Floridě bylo plně očkováno Údaje o zemi. Cigara věří, že k nárůstu vedla nízká míra očkování v kombinaci s nebezpečným typem koronaviru, který je nyní dominantním kmenem ve Spojených státech, a uvolněnými pokyny Covid-19.

„Je velmi smutné vidět zdravotnického pracovníka, vidět, že jde o obecně preventabilní a preventabilní nemoc, a vidět tolik lidí umírat na preventabilní nemoc,“ řekl. „Je to srdcervoucí.“

S Případy virů rostou ve většině částí Spojených států Vedeni a napájeni zranitelnými Američany Vysoce nakažlivá delta varianta – Přijímání nemocnic Covid-19 prudce stoupá i v jiných částech země a nemocnice se opět připravují na další kolo devastace.

A v horkých místech Covid, jako je Florida a Missouri, kde pacienti rychle doplňují jednotky Covid, odborníci Varují, že brzy může dojít k nárůstu úmrtí.

Phelan M Inhak / AFP

Pohotovostní pracovníci nosí obličejové masky, aby zabránili šíření Covid-19, když opouštějí pohotovost na nemocniční klinice 24. března 2021 v Orlandu na Floridě. Části státu nyní zaznamenávají nárůst pacientů

V nemocnici Texas Memorial County Hospital v Houstonu ve státě Missouri vedoucí nemocnic uvedli, že k polovině úmrtí Covid-19, které zaznamenali od začátku letošního roku – celkem osm – došlo za poslední týden.

Podle mluvčí nemocnice Helania Wolfové dostalo více než 23% obyvatel kraje alespoň jednu dávku vakcíny Covid-19. Wolf uvedl, že v kraji, který je nyní hodnocen jako „velmi vysoký“, došlo k nárůstu míry pozitivního testování z 9,5% minulý týden na více než 30% tento týden.

Zatímco pacienti během předchozích přepětí měli tendenci být starší a měli již existující stavy, pacienti jsou nyní mladší a zdravější – ale zhoršují se čím dál rychleji, řekla Lauren Tomanová, ředitelka respirační péče v nemocnici.

„Regresuje velmi rychle, velmi rychle, a pak i po intubaci uvidíme, že se velmi rychle regresuje, a bohužel vidíme, jak lidé procházejí rychleji než dříve,“ řekl Toman pro CNN.

Toman uvedla, že ne všichni pacienti, se kterými v posledních týdnech spolupracovala, byli očkováni.

O hodinu a půl dál, Eric Frederick, hlavní administrativní pracovník v nemocnici Mercy Springfield, Řekl CNN Vidí, jak počty pacientů zrychlují „téměř neuvěřitelným tempem“.

V nemocnici šlo z 26 pacientů s Covid-19 1. června na více než 130 v sobotu – což je více než kdy dříve, včetně zimního nárůstu.

„V loňském roce nám trvalo od 1. září do našeho vrcholu, 28. prosince, přejít z 24 na 113 (pacientů),“ řekl Frederick. „Letos jsme to překonali za 39 dní.“

Řekl, že existuje „přímá hranice“ mezi nízkou mírou zaočkovanosti v komunitě a vysokou incidencí a hospitalizací. vážně 40% populace Missouri je podle státních údajů plně očkována a některé okresy, kterým nemocnice slouží, dosud nedosáhly hranice 20%, uvedl Frederick.

Pacienti tam také mířili mladší. Řekl, že téměř 91% pacientů na jednotce intenzivní péče je na ventilátorech a mezi nimi jsou mladí pacienti ve věku 20, 30 a 40 let.

Vzhledem k tomu, že se Missouri rychle stává novým horkým místem pro Covid, vedoucí zdravotnických služeb v jiných částech Spojených států hlásí podobné vzorce. Dr. Jeffrey Chapman, hlavní lékař v Cheyenne Regional Medical Center ve Wyomingu, říká, že nárůst hospitalizovaných pacientů s Covid-19 zahrnuje mladou populaci, která je významně neočkovaná a rychleji „klesá“.

V Mississippi, kde méně Od 34% populace Plně očkovaný nejvyšší státní úředník ve zdravotnictví varoval, že k tomu vedla měnící se delta vlna Sedm dětí léčených pro covid Jednotky intenzivní péče ve státě – včetně dvou na ventilátorech.

Téměř všechny případy ve státě, které se týkaly typu Delta, uvedl na Twitteru Dr. Thomas Dobbs, zdravotnický úředník v Mississippi, a dodal, že „drtivá většina“ případů, hospitalizací a úmrtí byla mezi neočkovanými Američany.

V Kansasu je zdravotní systém University of Kansas již několik dní v záznamu, na konci května se vracejí pouze dva nebo tři pacienti s Covid-19. Nyní léčí více než třicet pacientů, říká Dr. Stephen Stites, hlavní lékař.

Vysvětlil, že více než 80% nových pacientů není očkováno, i když jiní byli očkováni.

„Když se podíváte na tyto pacienty, vidíte, že jsou všichni chronicky nemocní,“ řekl. „Očkování není karta, která se úplně„ dostane z vězení „. Dělá věci mnohem lépe, ale nedělá to pryč.“

Odborníci tvrdí, že i když jsou vakcíny vysoce účinné, nejsou dokonalé – a Američané kteří byli plně očkováni Při rozhodování o použití masky je třeba vzít v úvahu úrovně přenosu a typ prostředí, ve kterém se budou nacházet. Centra pro kontrolu a prevenci nemocí uvedla, že lidé s imunodeficiencí nebo lidé s chronickými chorobami أمراض Než se masek zbaví, měli by se poradit se svými lékaři.

„Jsem trochu nervózní z otevřené společnosti a lidé si myslí, že je všechno normální, když to není, a zvláště když máte chronické onemocnění, musíte si stále maskovat,“ řekl Stets.

Dobbs v Mississippi uvedl na Twitteru, že 7% úmrtí ve státě Covid-19 bylo u lidí, kteří byli očkováni, toto číslo označil za „alarmující“.

„Povolujeme mnoho delt v oběhu, abychom se dostali k těm nejzranitelnějším,“ řekl Napsal.

Vedoucí nemocnic říkají, že nedávný nárůst pacientů přichází, když se zaměstnanci cítí vyčerpaní a traumatizovaní bitvou s virem, která nyní trvá déle než rok.

V okrese Texas řekla Tomanová, že má obavy z toho, že zaznamenají neustálý nárůst, podporovaný oslavami 4. července a probíhajícími letními setkáními, které „přemohou každou nemocnici v Missouri“.

„Bojím se toho, můžeme to přežít znovu? Můžeme zůstat pozitivní, dokážeme si všichni udržet náladu?“ Řekla. „Opravdu se snažíme být tu pro sebe, ale jsme unavení a vyděšení.“

Řekla, že i když chápe neochotu některých členů komunity ohledně vakcíny, zvyšování počtu očkovaných států by bylo „jediným způsobem, jak zastavit toto monstrum“.

Segarra v Miami řekl, že souhlasí.

„Neudělali jsme pokrok, který bychom si přáli, pokud jde o vyléčení Covida, nemáme tu kouzelnou kulku, co se týče vyléčení Covida, ale chlapče, jsme tak blízko k tomu, abychom tu kouzelnou kulku vyhnuli vidět, že se nepoužívá, je velmi frustrující. “

Země Nepodařilo se dosáhnout cíle prezidenta Joe Bidena nejméně 70% dospělých Američanů bylo na začátku tohoto měsíce částečně očkováno. Po více než týdnu mělo přibližně 67,7% dospělých ve Spojených státech nejméně jednu dávku vakcíny Covid-19 a přibližně 59% bylo plně očkováno, Data CDC.

„Řešíme situaci v oblasti veřejného zdraví, která přesahuje naše osobní potřeby, takže musíme být spíše nezištní než sobečtí,“ řekl Segara.

„Takže pokud jste na plotě ohledně toho, zda se nechat očkovat, nebo ne … přemýšlejte o dobru, které přinesete své komunitě, které přinesete své komunitě, protože vakcína vám nejen brání dostat nemoc, ale také předat to ostatním. “

READ  Pochopení jaderné energie může vyžadovat zásadní změnu

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *