Blizzard’s Diablo II Remaster bude zálohovat vaše staré soubory

Blizzard prohlásil minulý měsíc Diablo II: Vzkříšení. Jedná se o remasterovanou verzi základní hry a Lord of Destruction a letos přichází na Nintendo Switch a mnoho dalších platforem. Pokud jste vracející se hráč, mohlo by vás zajímat, že ve skutečnosti budete moci použít to, co jste uložili z původní hry na PC.

Mluvit k IGNProducent her Matthew Cederquist vysvětlil, jak původně nebyla plánována podpora pro ukládání souborů starých více než dvě desetiletí. Tým to jen vyzkoušel a stalo se, že to fungovalo.

„Zpátky, když jsme pracovali [the remaster]Přemýšleli jsme, jestli staré ukládací soubory budou fungovat, a trochu jsme to zaplatili a fungovalo to. A my jsme byli jako: „No, to je ta nejlepší vlastnost vůbec.“ „

Ačkoli nebylo zmíněno, zda tato funkce bude fungovat i u konzolových verzí hry, remaster podporuje křížový postup. Teoreticky byste tedy měli být schopni stáhnout starý soubor pro uložení do PC ve verzi pro PC a poté k němu přistupovat na konzolové platformě podle vašeho výběru.

I když nemáte původní archivy, technicky to znamená, že se můžete začít vyrovnávat s postavou podle svého výběru v původní verzi pro PC (Je k dispozici na Battle.Net), Vzhledem k tomu, že remaster je stejná hra, která obsahuje nový zvuk a grafiku a některé další změny, jako je vylepšené uživatelské rozhraní, rozšířené úložiště a vylepšené roční období.

Máte stále přístup k uloženým starým souborům Diablo II? Oživíte své staré budovy? Zanechat komentář níže.

READ  Apple vysvětluje, proč je iPhone 12 vždy bezpečný pro použití ve Francii, iOS 17.1 řeší nestandardní testování, které nevedlo k žádnému problému

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *