Blizzard’s Diablo II Remaster bude zálohovat vaše staré soubory

Blizzard prohlásil minulý měsíc Diablo II: Vzkříšení. Jedná se o remasterovanou verzi základní hry a Lord of Destruction a letos přichází na Nintendo Switch a mnoho dalších platforem. Pokud jste vracející se hráč, mohlo by vás zajímat, že ve skutečnosti budete moci použít to, co jste uložili z původní hry na PC.

Mluvit k IGNProducent her Matthew Cederquist vysvětlil, jak původně nebyla plánována podpora pro ukládání souborů starých více než dvě desetiletí. Tým to jen vyzkoušel a stalo se, že to fungovalo.

„Zpátky, když jsme pracovali [the remaster]Přemýšleli jsme, jestli staré ukládací soubory budou fungovat, a trochu jsme to zaplatili a fungovalo to. A my jsme byli jako: „No, to je ta nejlepší vlastnost vůbec.“ „

Ačkoli nebylo zmíněno, zda tato funkce bude fungovat i u konzolových verzí hry, remaster podporuje křížový postup. Teoreticky byste tedy měli být schopni stáhnout starý soubor pro uložení do PC ve verzi pro PC a poté k němu přistupovat na konzolové platformě podle vašeho výběru.

I když nemáte původní archivy, technicky to znamená, že se můžete začít vyrovnávat s postavou podle svého výběru v původní verzi pro PC (Je k dispozici na Battle.Net), Vzhledem k tomu, že remaster je stejná hra, která obsahuje nový zvuk a grafiku a některé další změny, jako je vylepšené uživatelské rozhraní, rozšířené úložiště a vylepšené roční období.

Máte stále přístup k uloženým starým souborům Diablo II? Oživíte své staré budovy? Zanechat komentář níže.

READ  Nová nabíječka Apple MagSafe byla objevena v FCC spolu se čtyřmi novými telefony

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.