Czech Republic Avs vyfoukl hrdinu play off Francose do přehlídky Stanley Cupu

Colorado Avalanche nemůže vyhrát Stanley Cup 2022 bez záložního brankáře Pavla Francoise.

„Frankie“ byl skvělý pro Avs v play-off, když zaznamenal bilanci 6-0 na úkor Darcyho Kuempera. Francos byl aktivní v každé sérii kromě té v St. Louis, když v 1. kole dostal dva zásahy proti Nashvillu po zranění oka Kumberina a čtyři proti Oilers ve finále Západní konference. Uvolnil Kuempera ve 3. zápase finále Stanley Cupu proti Tampě Bay.

Zatímco Francos byl zasypán láskou na Avalanche Parade v centru Denveru, v pátek dostal v Česku ještě lepší. Každý hráč má jeden den se Stanley Cupem a Francos ho strávil ve své rodné zemi.

Dobří lidé z Eurolanche, skupina úžasných fanoušků Avs z Evropy, zachytili veškerou zábavu na Twitteru. Koukni na tohle:

To je důvod, proč je Stanley Cup nejlepší trofejí ve sportu. Žádný jiný hardware nebyl takto celosvětově vzat. Žádná jiná mistrovská trofej není tak ikonická. Lidé se zastavují a lapají po dechu, když vidí trofej, každý chce fotku.

Pro Francose by to měl být také zvláštní den. Pomohl Avalanche pokračovat v pohybu, když se Kuemperovi přitížilo, a tým s ním nikdy nepropadl. Poté, co Kuemper odešel do Washingtonu a byl vyměněn za Alexandra Georgieva, se příští rok vrátí.

Kam půjde Stanley Cup dál? Počkejte
***

READ  PRS vs BCC Dream11 Prediction, Fantasy Cricket Tips, Dream11 Team, Playing XI, Pitch Report, Injury Update – ECS Czech Republic 2022

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.