Starfield HD Reworked Project 1.0 je nyní venku a dramaticky zlepšuje mnoho textur

Starfield HD Reworked Project 1.0 je nyní venku a dramaticky zlepšuje mnoho textur

Věrný svému slovu, slavnému designérovi Halku Hoganovi trvalo pouhé dva týdny, než vydal první verzi Starfield HD Reworked Project poté, co byla oznámena.

Stejně jako mody CD Projekt RED pro Zaklínače 3 a Cyberpunk 2077, i projekt Starfield HD Reworked si klade za cíl vylepšit architekturu hry bez ovlivnění výkonu. Modder ve skutečnosti věří, že jakákoli grafická karta s 6GB nebo více VRAM by neměla ztratit žádnou snímkovou frekvenci. Stahování je také lehké, váží méně než 600 MB.

Toto počáteční vydání se zaměřuje na různé textury prostředí ve městech i mimo ně (některé skály, zdi, podlahy, terén a další), dav NPC a některé efekty ohně. Jak můžete vidět ve srovnání videa níže, rozdíl může být někdy zarážející.

Je samozřejmé, že režim bude aktualizován, aby se v budoucnu zlepšily další herní textury.

Jedinou nevýhodou je, že Halk Hogan dosud nekomprimoval textury do formátu .ba2, což může vést k občasným škytavkám při načítání. Modder říká, že verze .ba2 bude k dispozici později.

Chcete-li ručně nainstalovat Starfield HD Reworked Project, postupujte podle těchto jednoduchých pokynů:

1. Stáhněte si hlavní soubor, rozbalte jej, přesuňte datovou složku do C:\Users\%userprofile%\Documents\My Games\Starfield\ a vynechejte ji.

2. Povolte zneplatnění archivu přidáním následujících řádků do souboru StarfieldCustom.ini:

[Archive]
bInvalidateOlderFiles=1
sResourceDataDirsFinal=

Mody můžete také nainstalovat pomocí Správce modů, jako je Vortex.

Halk Hogan’s Starfield HD Reworked Project je nejnovějším důkazem prosperující moddingové komunity pro nové sci-fi RPG od Bethesdy. Za pouhé dva týdny bylo přes Nexus staženo téměř 15 milionů modů, což překonalo celkový počet stažení Mods pro FromSoftware’s Elden Ring, který byl spuštěn před rokem a půl. A to bez oficiálních modovacích nástrojů, které Bethesda uvolní veřejnosti někdy na začátku roku 2024.

READ  Video na YouTube vynutí automatické restartování vašeho Pixelu 7/7 Pro

Další skvělé mody a úpravy Starfield najdete v tomto seznamu nejlepších.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *