The Legend of Heroes: Trails in Reverie vychází 7. července 2023 na Západě

The Legend of Heroes: Trails in Reverie vychází 7. července 2023 na Západě

The Legend of Heroes: Paths in Fiction bude vyhozen Playstation 5A Playstation 4A konvertujeA PC Přes parníA Epic Games StoreA gog Dne 7. července 2023 ve West Publisher NIS Amerika oznámit.

Zde je přehled hry prostřednictvím NIS America:

Kolem

Jaké osudy čekají tyto tři osudové postavy? Použijte Rozcestí Systém pro přepínání mezi Reanem Schwarzerem, Lloydem Banningsem a maskovaným formulářem „C“ a určování osudů klíčových postav a míst v Zemurii. Ponořte se do rafinovaného taktického boje s novými funkcemi, jako je United Front, a objevte nové spojence a výzvy v halách Koridoru True Reverie!

Kde jedna cesta končí, druhá začíná…

O propletených osudech tří postav Zemorie se rozhodne v této vrcholné kapitole legenda o hrdinech série! Vydejte se po stopách válečného hrdiny Reana Schwarzera, editora Lloyda Banningse a maskovaného hlavolamu „C“ a přepínejte mezi jednotlivými skladbami volně pomocí systému Crossroads.

Lloyd Bannings, velitel speciální podpůrné divize policejního oddělení Crossbell, se znovu ocitne v boji za svobodu svého města poté, co oslavy nezávislosti Crossbell přeruší náhlý výskyt staré hrozby.

Po událostech z Velkého soumraku se erebonský protagonista Ryan Schwarzer a jeho studenti vracejí k životu na Branch Campus. Tento prchavý mír je však narušen vznikem nové hrozby.

Když se Crospellův bývalý generální guvernér náhle vrátí a vznese nárok na městský stát, čtyři lidé se vydají na tajnou misi, aby ho vyšetřili. práces. Jejich vůdcem je „Si“, maskovaná postava, která podle všeho používá stejné kódové jméno jako vůdce ILF. Ale k jakému konci?

Klíčové vlastnosti

  • Trio skladebodbornost Tři různé příběhové oblouky a kdykoli mezi nimi přepínejte pomocí systému Crossroads. Navíc objevte vedlejší epizody, které plně doplní postavy a svět Zemurie.
  • Ve skutečnosti fiktivní – Vstupte do Koridoru True Reverie, který vám umožní potkat a naverbovat nové postavy z celé Zemurie, vstoupit do náhodně generovaných dungeonů, abyste si otestovali svou sílu, a zahrát si různé minihry.
  • Boj s paragony – Použijte statečná umění a příkazy a mazané taktiky k vítězství v bitvě. Ovládněte nový systém United Front a využijte sílu celého svého týmu k ničení nepřátel a zároveň posilujte sebe.

Níže se podívejte na nový trailer.

READ  Xenoblade 3 už si mě získává

Příběhový trailer

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *