Vesmírná loď Dragon společnosti SpaceX způsobila na Floridě zvukový třesk poté, co se ponořila do Atlantiku, říkají obyvatelé

Vesmírná loď Dragon společnosti SpaceX startuje na letecké základně Cape Canaveral na Floridě. NASA

V některých částech Floridy byl ve čtvrtek pozdě po útoku slyšet zvukový třesk Kosmická loď SpaceX Dragon 2 Úspěšně rozptýleno v Atlantském oceánu.

zpravodajství z Jaxu, prodejna v Jacksonville na Floridě, Tato zpráva byla uvedena poprvé. Dostávala zprávy o hlasitých zvucích od lidí z celého města, včetně St. Augustine a Orange Parku.

Někteří dokonce hlásili, že se jim v důsledku přistání chvěl dům.

Tento jev je Zvuk odpovídající rázovým vlnám, Vzniká, když předmět cestuje vzduchem rychleji, než je rychlost zvuku.

Příchod kapsle Cargo Dragon byl dokončen 23. komerční mise SpaceX na doplnění zásob na Mezinárodní vesmírnou stanici.

Kosmická loď zůstala na stanici asi Měsíc před návratem na Zemi.

Mezi těmi, kdo spatřili kosmickou loď na obloze, byl reportér Action News Jax Danny Posini. Zmínil jsem, že jsem viděl v Sdílení na Twitteru Napsala: „Páni !! Dnes v noci jsem mohl zachytit návrat SpaceX Dragon na zpáteční cestě ze St. Augustine. Ze začátku jsem vůbec netušil, co to je!“

Uživatel Twitteru Derek Galloway, Řekl v reakci na video: „Právě jsem šel s manželkou a dítětem a slyšeli jsme bušení v celém domě, jak se třáslo v centru Orange Parku na Floridě daleko od pobřeží po dobu nejméně 45 minut až hodiny, abychom se tady cítili na silnici.“

Mise doplňování zásob, známá jako CRS-23, byla zahájena na palubě rakety SpaceX Falcon 9 29. srpna NASAKennedyho vesmírné středisko na Floridě.

Mise doručila Mezinárodní vesmírné stanici zásoby posádky, vědecký výzkum a technologické ukázky.

Jeden z hlavních pokusů provedených na palubě lodi zahrnoval vyšetřování ochrany zdraví kostí pomocí vedlejších rostlinných produktů. Poslední test zahrnoval metody monitorování zdraví očí posádky, Podle zprávy NASA.

READ  Co vědět pod jménem Mass. Rozšiřuje, kdo má v pondělí nárok na vakcínu

Přečtěte si původní článek na zájem o obchod

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *