Telefony Pixel právě dostaly funkci prověřování hovorů nové generace

Telefony Pixel právě dostaly funkci prověřování hovorů nové generace

Google právě oznámil, že některé telefony Pixel dostávají screening hovorů nové generace. To zlepšuje již existující funkci obrazovky hovoru implementací nového uvítacího tlačítka. Jakmile na něj kliknete, systém nasadí Google Assistant, aby mluvil vaším jménem.

Digitální asistent se zeptá volajícího, proč se vás snaží dovolat, a vy budete moci slyšet odpověď v reálném čase. Pokud se to zdá důležité, můžete hovor přerušit a zahájit. Pokud ne, můžete je odkopnout na obrubník a vrátit se ke sledování televize.

Asistent Google již existuje, ale tlačítko Uvítání poskytuje uživateli maximální kontrolu nad tím, kdy zahájit proces skenování. K dispozici je také možnost říct volajícímu, aby chvíli počkal, pokud se ještě nemůžete dostat k telefonu. Kromě prvku v reálném čase si můžete tyto widgety nabídek ve svém volném čase prohlížet. Nová aktualizace prověřování volajícího je dostupná pouze pro Pixel Fold, Pixel 6 a novější.

Jde o součást většího březnového poklesu funkcí pro telefony Pixel. Chytré telefony Google nyní budou moci sdílet 10bitová HDR videa přímo na Instagram, bez nutnosti zpracování. To je podobné přístupu, který nedávno zvolil Samsung

Pokles funkcí také rozšiřuje nabídku společnosti o smartphony Pixel 7. Jak název napovídá, umožňuje lidem vyhledávat předměty jednoduše nakreslením kruhu kolem předmětu. Nástroj byl dříve dostupný pouze uživatelům Pixel 8 a Galaxy S24.

READ  Call of Duty: Vanguard odstraňuje stránky Koránu poté, co kritici označili fotografii za neuctivou

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *