Česká republika porazila USA v semifinále Billie Jean King Cupu

Česká republika porazila USA v semifinále Billie Jean King Cupu

GLASGOW, Skotsko — Neohlášená Česká republika se v pátek dostala poprvé po čtyřech letech do semifinále Poháru Billie Jean Kingové.

Češi se v sobotu v Glasgow střetnou se Švýcarskem poté, co Švýcaři porazili Kanadu 2:1. Vítězové skupin Austrálie a Velká Británie se střetnou v druhém semifinále.

7. místo Kokosová káva a žádná. 14 Daniel Collins Čekalo se, že ve dvouhře porazí Češky, ale ani jeden nedokázal vyhrát set.

Gauff vyhrál předchozí tři zápasy Kateřina Siniaková Ale padl 7-6 (1), 6-1. Goff se při své páté prohře ve dvouhře za sebou dopustil 39 nevynucených chyb.

Collins byl ohromen Markéta Vondrušová 6-3, 6-3. Ten vyhrál osm zápasů v řadě 3:1.

Vondroušová se nedávno vrátila na turné půl roku po operaci zápěstí. Na svém druhém mini-comebackovém turnaji v Anglii minulý týden vyhrála dvouhru i čtyřhru a formu si odnesla do Glasgow.

Vicemistr z roku 2021, Švýcarsko, má před Kanadou nedostižný náskok. Viktorija Kolubik Shromáždili se k bití Bianca Andreescuová 2-6, 6-3, 6-4 a Belinda Bencicová ft Lela Fernandezová 6-0, 7-5.

Golubik se zastavil Jill Teichmanová, který byl ve středu u soudu čtyři hodiny. Přepínač se spustil, když se Kolubic ve druhém setu znovu soustředil, předčasně přerušil a držel se při zemi.

Fernandez porazil Bencice na turnaji před dvěma lety, ale Bencic na to minulý měsíc navázal výhrou v Guadalajaře.

READ  Větší obrázek: Čekání na silnici nikde v ČR v 90. letech | Fotografování

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *