Fanoušci Starfieldu se připravují na spoilery – a dokonce i další vývojáři vydávají varování

Fanoušci Starfieldu se připravují na spoilery – a dokonce i další vývojáři vydávají varování

Přednačítání Starfieldu začalo tento týden, což znamená, že hráči si již stáhli dlouho očekávanou sci-fi RPG od Bethesdy. Znamená to také, že se rozvíjející se komunita Starfield připravuje na úniky informací.

v době zveřejnění, Úniky z hvězdného pole jsou omezené, ale po internetu se vznášejí některé příběhové spoilery, stejně jako seznam dat z vesmírných sil (viz hlavní postava používající vesmírné síly ve videu Bethesda Starfield Direct níže) a obrazovka hlavního menu pro Hvězdné pole. 79 názvů skladeb OST, pokud si myslíte o názvech skladeb jako o spoileru, je k dispozici také online. Snad ještě větším spoilerem je seznam úspěchů Starfield, který je nyní online.

Kupodivu, oficiální twitterový účet pro kolegy vesmírného hráče Everspace 2 vydal pro hráče své vlastní varování před spoilerem Starfield a upozornil na „špatného herce“, který byl obviněn z toho, že zmínil Everspace, aby zkazil pointu Starfieldu.

Velmi očekávané vydání Starfield brzy vyjde a recenze budou k dispozici Letí horko 31. srpna. Vy Starfield lze hrát brzy, pokud se rozhodnete moudře předobjednat. V případě, že jste reklamu neobdrželi během letní přehlídky Xbox, rozhodnou se ti, kteří ji obdrželi Starfield Premium Edition Hratelné od 1. září, přičemž oficiální datum vydání je stanoveno na 6. září.

Wesley je britským redaktorem zpravodajství IGN. Najdete ho na Twitteru na @wyp100. Wesley můžete kontaktovat na adrese [email protected] nebo důvěrně na adrese [email protected].

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *