Mistrovství světa v puškách ISSF: Indický tým skeetů mužů získal bronzovou medaili poté, co porazil Kazachstán

Indická trojice Mayraj Ahmed Khan, Angad Veer Singh Bajwa a Gorgwat Khanjura získala bronzovou medaili v soutěži ISSF Gun World Cup Men’s Skate Team.

Indie zvítězila v Kazachstánu 6: 2 a získala bronz (Zdvořilost – SAIMedia)

Hlavní body

  • Indický tým Skeet porazil Kazachstán 6: 2 a získal bronzovou medaili
  • Tým indických žen podlehl Kazachstánu v zápase o bronz
  • Rusko získalo zlatou medaili v obou kategoriích

Po 7 kolech kvalifikace indické trio Mayraj Ahmed Khan, Angad Veer Singh Bajwa a Gorgwat Khanjura porazilo Kazachstán 6: 2 a získalo bronzovou medaili v soutěži ISSF Men’s Skate Team. Khan, Bajwa a Khanjura porazili své protějšky Davida Pushevalova, Eduarda Jčenka a Alexandra Makhmedieva 6: 2 v zápase o bronz třetího dne Mezinárodní střelecké federace.

Trojice dosáhla zápasu o bronz, když se v pátek večer sešla po 49 střelách po 49 střelách.

Mohli se dostat také do finále, ale podlehli Rusku 5-6. Angad Vir Singh Bajwa byl hvězdou zápasu o bronz, se svými 16 vstřelenými góly.

Rusko získalo zlato tím, že ve finále porazilo Českou republiku 6: 0.

Navíc tým indických žen složený z Janemat Sikhon, Parainaz Dalwal a Karteki Singh Shuktawat dosáhl na zápas o bronz, ale v těžkém zápase prohrál s Kazach Olgou Panarinou, Renatou Nasirovou a Asimem Urenbaiem 4: 6.

Už dříve vystřelili 462, aby se kvalifikovali pro zápas o bronz. Rusko získalo zlatou medaili a Česko stříbro 6: 2 ve prospěch šampionů.

Na začátku druhého soutěžního dne v egyptské metropoli Káhiře indický střelec Gorgwat těsně minul šanci kvalifikovat se do finále individuálního skeetu mužů.

Navzdory dvěma silným finalistům z 24 a 25 přidal Gurjoat na konci pěti kol až 119 bodů, čímž získal důvěryhodné 10. místo.

(Se vstupem od PTI)

READ  Australská hvězda získává úžasné uznání

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.