Mistrovství světa v puškách ISSF: Indický tým skeetů mužů získal bronzovou medaili poté, co porazil Kazachstán

Indická trojice Mayraj Ahmed Khan, Angad Veer Singh Bajwa a Gorgwat Khanjura získala bronzovou medaili v soutěži ISSF Gun World Cup Men’s Skate Team.

Indie zvítězila v Kazachstánu 6: 2 a získala bronz (Zdvořilost – SAIMedia)

Hlavní body

  • Indický tým Skeet porazil Kazachstán 6: 2 a získal bronzovou medaili
  • Tým indických žen podlehl Kazachstánu v zápase o bronz
  • Rusko získalo zlatou medaili v obou kategoriích

Po 7 kolech kvalifikace indické trio Mayraj Ahmed Khan, Angad Veer Singh Bajwa a Gorgwat Khanjura porazilo Kazachstán 6: 2 a získalo bronzovou medaili v soutěži ISSF Men’s Skate Team. Khan, Bajwa a Khanjura porazili své protějšky Davida Pushevalova, Eduarda Jčenka a Alexandra Makhmedieva 6: 2 v zápase o bronz třetího dne Mezinárodní střelecké federace.

Trojice dosáhla zápasu o bronz, když se v pátek večer sešla po 49 střelách po 49 střelách.

Mohli se dostat také do finále, ale podlehli Rusku 5-6. Angad Vir Singh Bajwa byl hvězdou zápasu o bronz, se svými 16 vstřelenými góly.

Rusko získalo zlato tím, že ve finále porazilo Českou republiku 6: 0.

Navíc tým indických žen složený z Janemat Sikhon, Parainaz Dalwal a Karteki Singh Shuktawat dosáhl na zápas o bronz, ale v těžkém zápase prohrál s Kazach Olgou Panarinou, Renatou Nasirovou a Asimem Urenbaiem 4: 6.

Už dříve vystřelili 462, aby se kvalifikovali pro zápas o bronz. Rusko získalo zlatou medaili a Česko stříbro 6: 2 ve prospěch šampionů.

Na začátku druhého soutěžního dne v egyptské metropoli Káhiře indický střelec Gorgwat těsně minul šanci kvalifikovat se do finále individuálního skeetu mužů.

Navzdory dvěma silným finalistům z 24 a 25 přidal Gurjoat na konci pěti kol až 119 bodů, čímž získal důvěryhodné 10. místo.

(Se vstupem od PTI)

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *