Blissey z Pokémon Unite v příští aktualizaci zesílí

Blissey, růžový a bílý pokémon, ve tvaru vejce, na fialovém a oranžovém pozadí.

obrázek: Pokémon Company / TiMi Studio Group

následující pokemon spojte se aktualizace je Vše o leštění, prosímVývojáři oznámili dnes ráno.

Je to téměř měsíc, co se přidal Blissey pokemon spojte se Seznam, Překvapte zástupy fanoušků Očekávejte, že Blastoise (který byl hratelný během beta verze před vydáním a nakonec se ve hře objevil 1. září) se místo toho připojí k efektivnější MOBA. Blissey se však rychle ukázal jako podpůrná síla a hraje v ní velmi potřebnou roli pokemon spojte se meta udělováním všech důležitých oživení a posílení členům týmu rovnoměrně. Je také velmi těžké zabít.

Zítra bohatí zbohatnou.

Kromě celkového posílení statistik vaší obrany, Blissey’s Safeguard také získává další funkce vylepšené příští den. pokemon spojte se Aktualizace. Tento krok odstraní všechny podmínky stavu od uživatele a vybraného spojence a také poskytne dočasný faktor, který zabrání zablokování, jako je Spánek a Omračování. Díky aktualizaci se tento krok rozšíří a sníží vaše zpoždění, což znamená, že byste měli být schopni pomoci více svým spoluhráčům.

Štít přidaný aktualizovaným Safeguard+ (který Blissey odemkne, když dosáhnete úrovně 12) navíc sníží ještě větší poškození zasaženým spojencům po zítřejší aktualizaci.

Je těžké pochopit proč pokemon spojte se Vývojář TiMi Studio Group považoval tyto fandy za zásadní. Blissey je již jednou z nejlepších pokémonů ve hře díky vyplnění výklenku, který sotva existoval před jejím příjezdem, a její souprava je obrovskou pomocí při týmových potyčkách. Tato vylepšení mohou být zaměřena na přilákání hráčů, kteří se jinak zaměřují na to, aby se dostali do první linie, nebo možná způsob, jak zabránit tomu, aby ji zastínil její dlouho očekávaný debut v Blastoise minulý týden.

Každopádně je snadné vidět, jak se v ní Blissey stává oporou pokemon spojte se soutěž po této aktualizaci. Možná je roztomilá, ale je to noční můra, když hráč z druhého týmu ví, co s ní. Musíte se i nadále bát, velmi se bát.

The několik dalších pokemon spojte se Aktualizace Zahrnutí mobilních platforem do záhybu 22. září a také přidání nových hratelných postav, jako jsou Sylveon a MamoswinTermíny vydání jsou stále na spadnutí.

READ  Co je nového v Mapách v iOS 17

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *