Bytový dům Eastern Iowa byl evakuován po pádu cihel

Bytový dům Eastern Iowa byl evakuován po pádu cihel

Majitelé starých a historických cihlových budov prostě neriskují. Ne po tragédii, ke které došlo začátkem letošního jara v bytovém domě v Davenportu v Iowě. Další bytový dům ve východní Iowě evakuoval své obyvatele poté, co byly vidět padat cihly z budovy.

Informuje o tom CBS2 Obyvatelé hotelu Mealey, historické budovy v centru města Olewein, byli nuceni se v neděli evakuovat poté, co bylo zjištěno, že z budovy spadlo několik cihel. Není jasné, kolik obyvatel muselo odejít. Oleweinská policie uvedla, že všichni lidé, kteří museli budovu opustit, zůstávají s rodinou a přáteli, dokud se statik nepodívá na budovu a nezajistí, že je bezpečné se vrátit.

Evakuace hotelu Mealey v Oleweinu přichází necelý měsíc po smrtelném částečném zhroucení bytového komplexu v Davenportu. Velká část budovy se zřítila a zabila tři muže. Ženě byla amputována noha, protože musela být vyříznuta z trosek. Informuje o tom agentura Associated Press že obavy o bezpečnost budovy byly majiteli sděleny měsíce předtím, než došlo ke zřícení. Několik rodin se nyní snaží žalovat majitele budovy a město za nedbalost.

Žádné město nechce vidět zřícení budovy a být s ní zabito. Informuje o tom CBS2 Úřady v Oleweinu se zatím k vystěhování hotelu Mealey nevyjádřily. Doufám, že budova bude mít čistý zdravotní stav a lidé mohou jít domů.

ABC z Iowy

Vím, že Iowa nemusí být nejoblíbenějším státem k návštěvě, ale stále máme co nabídnout! Pomocí bezpočtu článků, webových stránek, seznamů a map jsme sestavili seznam některých z nejlepších a největších událostí, míst a atrakcí v Iowě pomocí každého písmene abecedy (což nebylo snadné)! Bohužel jsme nemohli zahrnout všechna skvělá místa ve státě (nedostatek písmen!), ale zde je Iowa ABC:

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *