Kdy vyjde iOS 17.3?

Kdy vyjde iOS 17.3?

Nadcházející verze softwaru Apple pro iPhone je v testování a přichází s důležitou novou bezpečnostní funkcí nazvanou Ochrana proti krádeži zařízení. Kdy tedy bude uvolněna pro všechny? Zde je odpověď na otázku „Kdy bude vydán iOS 17.3?“

První beta verze iOS 17.3 dorazila v polovině prosince a nyní jsme ve třetí beta verzi poté, co problém s druhou betaverzí havaroval některým iPhonům testerů.

Přestože s iOS 17.3 přichází jen málo nových funkcí, existuje velká aktualizace zabezpečení – ochrana proti odcizeným zařízením.

To přidává k vašemu Apple ID vrstvu zabezpečení a ve vzácných případech ještě další iPhone Byl ukraden a také byl prolomen přístupový kód vašeho zařízení.

Kdy vyjde iOS 17.3?

turecké liry; Dr iOS 17.3 bude pravděpodobně k dispozici všem globálně Konec ledna (S výjimkou jakýchkoli problémů, které způsobí zpoždění)

Kdy vyjde iOS 17.3?  1

Předchozí verze iOS 3:

Letos jsme na jiné cestě než vydání iOS 13.3 a iOS 14.3, takže poslední dva roky nabízejí nejlepší předpověď, kdy uvidíme nejnovější verzi iOS 17.

Jak iOS 16.3, tak 15.3 byly vydány v posledním lednovém týdnu.

Vzhledem k tomu, kde se v beta cyklu iOS 17.3 nacházíme, by Apple:

  • Možnost vydání čtvrté beta verze v týdnu od 15. ledna
  • Kandidát na vydání vychází v týdnu od 22. ledna
  • Obecná verze byla spuštěna v týdnu od 29. ledna

Samozřejmě vždy existuje možnost nepředvídaných problémů způsobujících zpoždění, ale Apple pravděpodobně usiluje o spuštění koncem ledna.

Vyzkoušejte ochranu ukradeného zařízení pro iPhone nyní

Pokud nechcete čekat s testováním ochrany vašeho odcizeného zařízení, můžete si zdarma nainstalovat veřejnou beta verzi nebo beta verzi pro vývojáře. Více se dozvíte v našem kompletním průvodci:

Zapněte ochranu proti odcizení iPhonu

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

READ  Hráč Pokemon Go "flexuje" lov Shadow Raid Mewtwo

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *