Wordle 354 Jun 8 Hints – Dnešní Wordle je příliš složité? bez spoilerů NÁVODY K NÁPOVĚDĚ ODPOVĚDĚT | Hry | zábava

Wordle 354 Jun 8 Hints – Dnešní Wordle je příliš složité?  bez spoilerů NÁVODY K NÁPOVĚDĚ ODPOVĚDĚT |  Hry |  zábava

Pokud jste fanouškem Wordle a vybudovali jste si dobrou vítěznou sérii, nechcete, aby vám špatný den zničil dynamiku. Ve skutečnosti, pokud se 8. června potýkáte s Wordle 354, jste na správném místě. Express Online opět sestavil výběr tipů bez spoilerů, které vám pomohou vyřešit vaši každodenní hádanku Wordle. Stačí přejít na konec stránky, kde najdete nějaké obecné rady, po nichž následují nějaké vodítka pro 8. června.

Zatímco Wordle může být docela ošemetný, samotný koncept je poměrně jednoduchý. S vyřazovacím procesem budete muset přijít na pětipísmenné slovo za pouhých šest tipů.

Všechno je to o barvě dlaždic. Pokud po jednom z vašich uhodnutí pole s písmeny zešedne, můžete dojít k závěru, že dané písmeno se ve slově dne neobjevuje.

Pokud dlaždice zežloutne, znamená to, že písmeno je ve slově, nikoli na správném místě, zatímco zelená dlaždice znamená, že písmeno je ve slově a na správné pozici.

Cílem je vyřešit každou hádanku s co nejmenším počtem hádanek. Svůj pokrok pak můžete sdílet na sociálních sítích a ukázat přátelům, rodině a náhodným sledujícím, jak jste chytří.

Pokud se vám nepodaří vyřešit hádanku, budete muset počkat do dalšího dne, než vyjde nový Wordle. A protože Wordle sleduje vaše statistiky, neúspěch znamená, že ztratíte svou těžce vydělanou sérii – něco, co vám bude připomenuto pokaždé, když se přihlásíte.

Pokud jste dobří ve Wordle a chcete věci ztížit, můžete přejít do tvrdého režimu návštěvou nabídky nastavení v pravé horní části webové stránky Wordle. Nebo se můžete podívat na slavný klon Wordle Quordle, kde budete muset uhodnout čtyři slova za pouhých devět pokusů!

Pokračujte ve čtení nejnovějších tipů Wordle (bez spoilerů) pro hádanku z 8. června…

READ  Macron říká: Nejsem chromá kachna a slibuji, že zastavím vzestup Le Penové - Politico

Obecné tipy a rady o Wordle…

• Nepoužívejte stejné písmeno dvakrát ve svém úvodním hádání.

• Pokuste se při prvním odhadu použít několik samohlásek, zejména „a“ a „e“.

• Vyhněte se písmenům jako „X“, „Z“ a „Q“ až později, až budete mít lepší představu o odpovědi.

• „ZVÝŠIT“ je dobré slovo pro začátek, zatímco „DOTYK“ je slušný druhý odhad. Rád také používám slovo „pákový efekt“ jako úvodní odhad.

• Podívejte se na denní tipy Express Online níže…

Wordle 354 Hints and Clues pro 8. června…

1. Slovo 354 začíná písmenem T.

2. Slovo 354 obsahuje dvě samohlásky.

3. Znak se objeví dvakrát.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *