Americký přítel Britky, která se ztratila na Amerických Panenských ostrovech, nedovolil policistům prohledat člun: policii

Pátrání pokračuje po 41leté Britce, která je pryč Zmeškané Z lodi, která kotvila u pobřeží Rudého moře Americké Panenské ostrovy Začátkem tohoto měsíce ale policie nyní tvrdí, že ženin přítel, Američan, si najal právníka a nedovolil jim prohledat loď.

Sarm Hislop byl naposledy viděn na lodi, kterou vlastnil a provozoval Ryan Bean, večer 7. března poté, co se pár vydal na večeři.

Panenské Ostrovy policie Policisté se setkali s Bunny kolem 2:30 ráno 8. března, když ohlásil její zmizení. Policisté provedli počáteční prohlídku země a požádali Bane, aby kontaktoval Pobřežní stráž USA, Který provedl inspekci lodi později toho rána, uvádí americké policejní oddělení na Panenských ostrovech.

Policie na Panenských ostrovech však nyní tvrdí, že Bane se obrátil na právníky a od té doby, co před téměř dvěma týdny zmizel Heslop, nesměli loď prohledat.

„Krátce poté, co bylo oznámeno zmizení paní Hislopové, získal pan Banny služby právníka,“ uvedl v pátečním prohlášení mluvčí policejního oddělení. „Na radu svého právníka využil pan Ban svého ústavního práva mlčet a odmítl žádosti policistů o prohlídku lodi.“

Pobřežní stráž USA v pátek večer neodpověděla okamžitě na žádost o komentář.

Sarm Hirslap (41) byl naposledy viděn na lodi na Amerických Panenských ostrovech večer 8. března.

Přítel pohřešované ženy na Panenských ostrovech volá najít jachtu amerického přítele

Benův právník David Katie řekl, že jeho klient okamžitě zavolal na 911, když si uvědomil, že je nezvěstná kolem 2:30. [Virgin Islands Police Department] Učinit prohlášení týkající se SARM. “

„Později toho rána dorazila americká pobřežní hlídka k lodi pana Beana (Sirin Song) na žádost pana Bunnyho,“ uvedla Katie v pátečním prohlášení pro Fox News Channel. Několik důstojníků USCG nastoupilo na loď a provedlo rozhovor s panem Baneem na palubě lodi. Poté pan Bane na žádost rodiny Sarmových předal své osobní věci [Virgin Islands Police Department]Včetně jejího mobilního telefonu, iPadu, pasu atd.

READ  Ukrajinský vládce: dva lidé byli zabiti při ukrajinském bombardování ruské vesnice | Zprávy o válce mezi Ruskem a Ukrajinou

Přátelé Heslop Spojené království Policie platí za zintenzivnění vyšetřování a prohlídku Baneova 47metrového voru. Andrew Baldwin, přítel Hislop, tento týden řekl, že je pro něj „extrémně těžké“ uvěřit, že spadla z lodi.

„Je to osm dní, co SAREM zmizel.“ Baldwin řekl Fox News Středa. „Po osmi dnech mohli na lodi něco najít.“

(Policejní oddělení Panenských ostrovů)

Rodina Hislop ve čtvrtek uvedla, že jsou „šokováni a šokováni“, protože jsou nezvěstní.

„Chtěli bychom zdůraznit, že úřady na Panenských ostrovech dělají vše, co je v jejích silách, aby ji našli, a že vyšetřování zmizení naší krásné a drahé dcery zahrnuje komplexní pátrání po lodi,“ uvedla rodina ve svém prohlášení.

Policejní oddělení na Panenských ostrovech uvedlo, že pokračuje v pátrání po Hislop, včetně několika prohlídek denně a hodin sledovacího videa, které by mohly osvětlit její zmizení.

Kliknutím sem zobrazíte aplikaci FOX NEWS

Mluvčí americké pobřežní stráže Ricardo Castrodad to řekl pro Virgin News Daily News Ihned po Heslopově zmizení prohledali „pobřeží, sousední ostrovy a všechny okolní vody směrem k moři, kde se loď nacházela“, což bylo asi 50 metrů od pobřeží ve Frank Bay.

„Odpoledne jsme provedli prohlídku vrtulníku pobřežní stráže a hledání pokračovalo celou noc,“ řekl Castrodad místním novinám. „Podmínky byly vynikající, co se týče viditelnosti, podmínek na moři, a ve vodě nebyly žádné stopy.“

Každý, kdo má informace o zmizení Hislopa, by měl zavolat na 911 nebo v okrese Saint Thomas / Criminal Investigation Bureau na (340) 774-2211 nebo v okrese Saint Croix na (340) 778-2211.

Stephen Soares z Fox News přispěl k této zprávě.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *