Alabama stanoví rekordní počet pacientů s COVID-19 na jednotce intenzivní péče 30. srpna

Alabama stanovila nové maximum v počtu pacientů s COVID-19 na jednotce intenzivní péče. Podle Alabamské asociace nemocnic zaregistroval stát v pondělí na své jednotce intenzivní péče více než 880 pacientů s COVID-19, což je nejvyšší počet od začátku pandemie. Předchozí maximum bylo 848 v lednu, více než polovina pacientů, kteří ve státě dostávají intenzivní péči, byla diagnostikována s COVID-19, a vzhledem k tomu, že u starší populace je vyšší pravděpodobnost očkování, státní nemocnice uvádějí, že vidí více mladších pacientů s virus. Varianta infekční delty se šíří napříč neočkovanými populacemi. COVID-19 v Alabamě Nevidíte hlavní panel ADPH? Klikněte sem Klikněte sem pro získání nejnovějších zpráv o onemocnění COVID-19 Klikněte sem a najděte ve svém okolí kliniku očkování v Alabamě.

Alabama stanovila nové maximum v počtu pacientů s COVID-19 na jednotce intenzivní péče.

podle Alabama Hospital Association, stát v pondělí zaregistroval na své jednotce intenzivní péče více než 880 pacientů s COVID-19, což je nejvyšší počet od začátku pandemie. Předchozí maximum bylo 848 v lednu.

Více než polovina pacientů, kteří ve státě dostávají intenzivní péči, byla diagnostikována s COVID-19.

Tento obsah je importován z Facebooku. Možná budete moci najít stejný obsah v jiném formátu, nebo můžete najít další informace na jejich webových stránkách.

Vzhledem k tomu, že je vyšší pravděpodobnost očkování starší populace, státní nemocnice uvádějí, že vidí více mladších pacientů s virem, protože varianta infekční delty se šíří neočkovanými populacemi.

covid-19 v alabamě

Nevidíte hlavní panel ADPH? klikněte zde.

klikněte zde Pro nejnovější zprávy o COVID-19.

klikněte zde Chcete -li najít očkovací kliniku v Alabamě poblíž vás.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.