4K OLED TV za 796 $ je nejlepší nabídka na Super Bowl TV

Velká hra je venku už pár týdnů, ale aktuálně vidíme ty nejlepší Super Bowl televizní pořady pořád.

například, Walmart v současné době uvádí do prodeje 48palcový OLED televizor LG A1 za 796 dolarů. Toto je nejlevnější OLED televizor, jaký jsme kdy viděli, a jeden z nejlepších Televizní nabídky Pro každého, kdo se chystá sledovat Super Bowl 2022.

Pokud jste na trhu, koupit jeden Nejlepší OLED televizory K dispozici, už nehledejte, protože LG A1 OLED je parta, kterou je těžké porazit. Obsahuje výkonný procesor LG Alpha 7 Gen 4 a spoustu hlasových asistentů poháněných umělou inteligencí; Představujeme podporu pro Amazon Alexa, Google Assistant a ThinQ AI, takže svůj televizor můžete snadno ovládat pouhým hlasem.

Tento OLED televizor má také rozlišení 3840 x 2160 pixelů. Podpora HDR10, HLG a Dolby Vision při běhu na softwaru LG webOS 6.0 Smart TV. Tento konkrétní model má bohatý 48palcový 4K Ultra HD displej s OLED panelem a obnovovací frekvencí 60 Hz.

LG A1 OLED má také tři porty HDMI 2.0 a jeden vstup USB pro spárování vaší OLED TV s některými Nejlepší reproduktory Pro ten nejlepší pohlcující zvukový zážitek.

Obecně tato dohoda poskytuje značné úspory. Jednu z nejoblíbenějších OLED TV na trhu získáte za 400 dolarů v rámci doporučené doporučené ceny. A 48palcová obrazovka se jistě vejde do každé místnosti. Pospěšte si, protože takové televizní nabídky nemají dlouhého trvání. Pokud chcete větší displej, určitě následujte Nabídka OLED TV A Prodej televize ke dni prezidentů Kryt pro další prodeje.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.