3 nastavení ochrany osobních údajů Amazonu je nyní třeba změnit

Přemýšleli jste, kolik peněz jste utratili na Amazon.com, a možná budete také chtít zkontrolovat své statistiky. K získání podrobné zprávy od Amazonu existuje vnitřní trik. Kliknutím nebo kliknutím sem zobrazíte kroky, abyste viděli vše, co jste zakoupili a kdy jste na Amazon.com.

Amazon není jen nakupování. Inteligentní reproduktor Echo je šikovný přístroj po celém domě. Pokud se zaseknete a budete žádat pouze o informace o počasí, Vyzkoušejte těchto 20 chytrých nových příkazů [list].

Stejně jako ve všem, čeho se Big Tech týká, nemůžete přeskočit kritické kroky k zajištění vašeho soukromí. Čtěte dále a oslovte tři z největších.

Ano, máte veřejný profil na Amazonu

Tento tip lidi vždy překvapí. Jako zákazník Amazonu máte profil, který je viditelný pro ostatní uživatele Amazonu a který se vytváří automaticky.

Obsahuje recenze a recenze, které jste zanechali u produktů zakoupených na webu, vaše bio informace a další interakce s webem. Naštěstí váš veřejný profil nezahrnuje vaše nákupy ani historii prohlížení, ale stále je velmi expresivní.

Tady je způsob, jak ovládat, co se zobrazuje ve vašem profilu:

 • Přihlaste se ke svému účtu Amazon. Klikněte na Účet a seznamy.
 • V části Předvolby objednávání a nakupování klikněte na Váš profil Amazon.
 • Klikněte na zvýrazněný oranžový čtverec Upravte svůj veřejný profil.

Tady uvidíte Upravte veřejný profil A Upravte nastavení ochrany osobních údajů.

Proklikejte se různými možnostmi ke kontrole. Můžete upravit sekci „O mně“, nákupní seznamy, seznamy přání, přidaná zvířata atd. Podívejte se také na sekci Komunitní aktivita.

Zkontrolujte nastavení Echo’s Drop In

Jednou z nejlepších funkcí Echo je Drop In. Připojí vás k hlasitému telefonu nebo displeji pro okamžitou konverzaci. „Alexo, jdi dolů do garáže, Echo Dot.“ Pokud máte doma více zařízení Echo, můžete pomocí tohoto příkazu vygenerovat reklamu. Alexa, stahujte na všech zařízeních.

READ  PSA: Aktualizujte WebView pro Android a opravte poškozené aplikace

Ale nemůžete zapomenout, že reproduktor Echo nebo displej jdou oběma směry. Umožňuje také někomu poslouchat hned nebo vidět, co se děje v místnosti po 10 sekundách. Nejlepší je tyto možnosti ovládat, pokud vám nevadí, že někdo slyší nebo vidí, o co jde.

Podívejte se na kontakty, které jsem schválil pro Drop In:

 • Otevřete v telefonu aplikaci Alexa.
 • Rukojeť Komunikuje Ve spodní části obrazovky a na této stránce klepněte na Ikona kontaktů Vpravo nahoře.
 • Procházejte kontakty a zkontrolujte to Drop je povolen Hraje se jen pro správné lidi.

Poté nastavte oprávnění k povolení nebo zakázání konkrétního zařízení.

 • V aplikaci Alexa vyberte Nastavení> nastavení zařízení A vyberte, které zařízení chcete zapnout / vypnout.
 • Rukojeť komunikace Poté vyberte Drop in. Zde si můžete vybrat Povoleno pouze pro povolené kontakty, Moje rodina Přejít pouze na zařízení v mém účtu, nebo O, Což znamená, že nikdo nemůže vstoupit.

Chcete-li Drop In úplně deaktivovat, otevřete v telefonu aplikaci Alexa a postupujte podle výše uvedených kroků pro každé ze svých zařízení Echo. Když se dostanete na stránku Drop In pro každé zařízení Echo, vyberte Vypnuto. To je vše, Drop In je nyní deaktivován na všech vašich zařízeních.

Nevyhýbejte se chodníku

Chodník je v podstatě síťová síť, která rozšiřuje dosah vašeho připojení Wi-Fi a Bluetooth až na míli. Proměňuje reproduktory Echo a některé miniaplikace Ring na přemosťovací zařízení, aby posílily technologii připojenou k internetu.

Amazon říká, že celkový měsíční objem dat je omezen na maximálně 500 MB na účet nebo jeho ekvivalent pro streamování 10 minut HD videa. To není vůbec nic.

Ale ne tak rychle. A co vaše soukromí? Amazon říká, že Sidewalk používá tři vrstvy šifrování a že vaši sousedé nebudou moci vidět vaše data.

READ  ScummVM je 20 let a nyní podporuje Grim Fandango a Myst 3: Exile

Mohli by to říci, ale internet věcí je notoricky známý pro nezabezpečená zařízení a žádné aktualizace. Neexistuje žádný standard. Zavřel jsem to.

Pokud chcete předplatné zrušit, otevřete aplikaci Alexa.

 • Rukojeť Více Následován Nastavení.
 • Rukojeť Nastavení účtu, Následován Amazonský chodník.
 • Přepínač chodníku Amazon vypínání Pokud se nechcete účastnit.

Poznámka: To platí pouze pro některá zařízení, včetně Ring’s Floodlight Cam, Spotlight Cam Wired a Spotlight Cam Mount od roku 2019 nebo novější, spolu s většinou modelů Echo (včetně Dot, Plus, Show, Dot pro děti a Studio). po roce 2016.

Potřebujete ruku s problémem s pomalým počítačem, smartphonem nebo softwarem, který prostě nezvládnete? Zveřejněte své technické dotazy a získejte konkrétní odpovědi ode mě a dalších technologických profesionálů. Navštivte mé fórum otázek a odpovědí a získejte technickou pomoc hned teď.

Jaké otázky týkající se digitálního životního stylu máte? Zavolej Kimovu národní rozhlasovou show Kliknutím nebo kliknutím sem ji najdete ve své místní rozhlasové stanici. Můžete poslouchat nebo sledovat soubor Kim Commando Show Na telefonu, tabletu, televizi nebo počítači. Nebo klepnutím nebo kliknutím sem získáte Kimův bezplatný podcast.

Copyright 2021, WestStar Multimedia Entertainment. Všechna práva vyhrazena.

Zjistěte více o nejnovějších technologiích na webu Kim Commando Show„Největší víkendová rozhlasová talk show v zemi. Kim přijímá hovory a radí ohledně dnešního digitálního životního stylu, od chytrých telefonů a tabletů až po online soukromí a narušení dat. Její každodenní rady, bezplatné zpravodaje a další naleznete na jejích webových stránkách na adrese Komando.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *