21 nejlepších zimních filmů, které nemají nic společného s Vánocemi

21 nejlepších zimních filmů, které nemají nic společného s Vánocemi

Stojí za zmínku, že nejlepší zimní filmy nemusí být nutně o Vánocích.

Stává se to těm nejlepším z nás. Jednoho dne sedíte před televizí nebo si posouváte notebook přes břicho, nebo si držíte svůj objemný smartphone u obličeje, nebo co sledujete, a říkáte si: Ahoj, je sezóna – nebo sotvaKaždopádně – může být zábavné dívat se na vánoční film! Další věc, kterou víte, že jste se nasytili zábavným „obsahem“, a pokud uvidíte další televizní hvězdu z dětství hrát atraktivní pekařku, která se účastní další perníkové soutěže ve fiktivním městě, které tvrdí, že je v Coloradu nebo Vermontu (ale ve skutečnosti vypadá hodně jako Vancouver… ), jen abych se setkal s nápadným generálním ředitelem, který má shodou okolností návrhy na přeměnu stejného milovaného malého města na – lapat po dechu – „lyžařské středisko“, dobře! Naskenované zařízení můžete skutečně vyhodit z nejbližšího okna. Říkám tomu efekt narozeninového dortu: člověk se může bavit, ale je známo, že dochází k přejídání a nevolnosti.

Ale podívej, Říkáš, Už mám na sobě své měkké kalhoty, svůj oversized úplet a své velmi roztomilé domácí ponožky a nemám v úmyslu vyrazit za jakýmkoli druhem zábavy, i když On je Oscary vázány. To je dobré! Dobrou zprávou je, že existuje šťastné médium mezi velkou nabídkou jít do kina a užíváním si drzého, dutého prázdninového jízdného! Můžete sledovat něco zimního a zábavného, ​​ale zcela nesouvisejícího s Santa Clausem, Chanukou, vánočními hvězdami nebo dárky. A ty nejsi ani Grinch-y! Existují zimní filmy, které jsou také opravdu dobré, bez ohledu na to, že se mohou odehrávat v Hallmarkově oblíbené sezóně. Takže odložte barevnou polevu, odstupte od pekáče a trénujte svou koncentraci tímto způsobem. (Považujte to za něco jako čistič patra.) Bez dalších okolků, zde je 15 nejlepších zimních filmů, které nemají nic společného s prázdninami. Nemáš zač!

READ  V zákulisí s Opera Australia před první velkou zámořskou produkcí Fantoma opery

Běžel v pohodě (1993)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *