Lighting Bends 25 minut záběrů „The Migration“ v Annecy

Lighting Bends 25 minut záběrů „The Migration“ v Annecy

Než se Pharrell Williams překvapivě objevil, aby poctil Chrise Meledandriho cenou Annecy’s Golden Ticket za celoživotní přínos, připojil se generální ředitel společnosti Illumination k režisérovi filmu „Immigration“ Benjaminu Rennerovi k rozsáhlé konverzaci a uvedení prvních 25 minut filmu.

I když si duo dalo záležet, aby zmínilo, že úryvek není tak blízko, úvodní záběr byl přesto uhlazený a stabilní, takže přítomní v Annecy získali dobrý dojem z konečného vzhledu. Vydání Immigration je naplánováno na 22. prosince a rozhodně potěšilo dav v Annecy – alespoň pokud tomu nasvědčuje smích a potlesk v hledišti.

Více od Variety

Ten smích začal z karty studia Universal, která nahradila známé planetární intro původní hudbou Minions na Kazoo. Obrazy a tón se rychle změnily, když Kumail Nanjiani v mluveném komentáři slíbil „pohádku před spaním“.

Popředí, namalované v jasném 2D, s otevřenými liniemi a barvami štětce, může vypadat jako pohádka – trhavé, protože pokladní Mac (Nanjiani) a jeho žena Pam (Elizabeth Banksová) mění rytmy příběhu z rozmaru – ale jakmile se podíváme na známější 3D styl, Širší film naznačuje něco podobného jako „National Lampoon’s Mallard Vacation.“

Mack je ustaraný táta, který, jak víte, našel útěchu v tom, že nechal své stádo uvězněné na místě v podzimním jezírku někde v horách Adirondack. Ale nejstarší klan chce dobrodružství, touhu živenou pouze příletem hejna stěhovavých kachen jako mezipřistání, když míří na jih na zimu.

„Nechci přijít o život, protože neopustíš tenhle rybník,“ říká Pam svému ustaranému manželovi, a když tvář postavy upadá do rezignace, vidíme, že má zprávu. Pak šarlatánská rodina obchází rodinu a my je sledujeme v nádherné širokoúhlé obrazovce, jak vzlétají k obloze.

přistěhovalectví

přistěhovalectví

Když se na jevišti vrátila světla, Renner a Meledandri rozebírají rozmanitost hudby, kinematografie, designu a vizuálních možností, které animují 25minutový úryvek, se zvláštním zaměřením na Rennerovo pozadí jako grafika a 2D animátora.

READ  Ponurý a brutální český horor nyní na SCREAMBOXU!

Režisér mluvil o svém procesu překládání minimalistického stylu, který charakterizoval jeho předchozí filmy „Ernest a Celestine“ a „Velká zlá liška a jiné příběhy“, pro CG ostrější podívanou, kde bylo potřeba ukázat vše.

Inspirován matkou přírodou, která pečlivě navrhla realistická stvoření, aby byla intenzivně fyzicky expresivní, dal Renner svým velkým postavám široké, výrazné oči, s vlnitým obočím fungujícím jako interpunkční znaménka, stoupající a klesající, aby zdůraznil každou linii a emoce.

Film, který napsal tvůrce „The White Lotus“ Mike White, bude sledovat stádo od rybníka domů až na Jamajku – s více než několika zastávkami na cestě. Ke konci stopáže Mack a jeho klan (který zahrnuje jeho nevrlý strýc Dan, vyjádřený Danny DeVito) zmlátili Heron (vyjádřený Carol Kane), aby přečkali bouři.

Není ale volavka od přírody dravec? Nebo ho Macovy obavy znovu ovládnou? A jak si s těmito obavami pohrává, tonální skóre filmu je stále děsivější, což odráží Rennerovu víru, že zvýšené emoce vytvářejí ty nejlepší vzpomínky na výlet – a někdy tyto pocity zahrnují i ​​strach.

Nejlepší sestava

Popsat Newsletter je různorodý. Pro nejnovější zprávy nás sledujte FacebookA CvrlikáníA Instagram.

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *