Změna Honor Mode v Small Baldur's Gate 3 je výzva, která je odsouzena k neúspěchu

Změna Honor Mode v Small Baldur's Gate 3 je výzva, která je odsouzena k neúspěchu
Filip Trahan

Fanoušci Baldur's Gate 3 poukázali na jednoduchou změnu, kterou vývojář Larian Studios provedl v Honor Mode, která přinesla na stůl mnoho výzev.

Honor Mode v Baldur's Gate 3 je ultimátní zkouškou dovedností a štěstí v dynamickém CRPG dobrodružství Larian Studio.

Od jeho přidání do hry mnoho hráčů sdílelo různé způsoby, jak skončil jejich běh v Honor Mode – od nešťastných chyb až po hloupé chyby při krmení kočky.

Mnoho dalších fanoušků však poukázalo na záměrnou změnu, kterou Larian provedl a která eliminovala mnoho kol: Nautiloid Restoration Pods a počet léčení.

Na Baldur's Gate 3 na obtížnost Balanced mohou hráči používat různé Nautiloid Restoration Pods, aby se plně vyléčili bez omezení.

Bohužel tomu tak není pro jednoho hráče v BG3 vypíchnut Na hru com.subreddit. Když „došli na konec druhé kapitoly“, byli překvapeni změnou, která nastala před šéfem závěrečného aktu.

„Poté, co se Ketheric po první bitvě stáhne do věže, zbývá pouze jeden zotavovací modul přímo před závěrečnou bitvou s bossem,“ vysvětlili.

„Při vyvážené obtížnosti můžete tyto regenerační kapsle použít tolikrát, kolikrát chcete, a teď byla tato informace můj pád. Předpokládal jsem, že to bude i případ čestného režimu, jak jsem se mýlil.“

Podle několika dalších hráčů v komentářích nebyl OP jediným hráčem, který udělal tuto chybu.

„Dnes jsem doslova dospěl ke stejnému poznání. Myslím, že mám dost lektvarů a svitků, abych to vytáhl, ale bude to blízko. Přej mi štěstí,“ řekl jeden z fanoušků.

To jen dokazuje, že i když si někdo myslí, že zná Baldur's Gate 3 zevnitř i zvenčí, Honor Mode najde způsob, jak každého ponížit.

READ  Údajné rozvržení obrazovky iPhone 14 Pro ukazuje skutečnou velikost kulatých výřezů ve tvaru pilulky, o kterých se očekává, že nahradí zářez

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *