Žena bez masky ve virálním videu MBS žádá soudce, aby obvinění zrušil

Von Chew Yok (53) je 24. května 2021 viděn opouštět státní soudy bez masky (Foto: Dhany Osman / Yahoo News Singapore)

SINGAPUR – Bývalý důstojník námořnictva obviněný z toho, že nenosí masku, se v úterý (8. června) znovu objevil před soudem a požádal o zrušení obvinění z důvodu „procesních chyb“.

Von Qiu Nir, který čelí Sedm případů, kdy nemáte masku na různých místech Porušení oznámení „zůstat doma“ opakovaně řekla okresní soudkyni (DJ) Janet Wangové, že má „silné profesionální postavení“, sloužila u námořnictva 12 let a byla první velící důstojnicí.

Vaughn byl minulý měsíc vyfotografován tváří v tvář s Safe Distancing Ambassador (SDA) v Marina Bay Sands. Incident z 15. května byl zachycen na virálním videu, které ukazuje, že Phoon tvrdí, že vidí odznak SDA. iPhone taky Po opuštění soudu 24. května si sundala masku, kdy byl natočen a vyfotografován médii.

53letá žena, která se v úterý dostavila k soudu po uvěznění v ústavu pro duševní zdraví, navrhla, aby generální prokurátor a oddělení generálního prokurátora případ „odložili“ dříve, než způsobí účastníkům další „správní obtěžování“. .

Prokurátoři požádali o odklad a kauci 10 000 $ pro Vaughna s tím, že za podobné trestné činy mohou být uloženy další poplatky. Generální prokurátor dodal, že pokud bude Vaughn propuštěn na kauci, bude muset dodržovat předpisy COVID-19, včetně nošení masky.

V reakci na to Vaughn, který měl na sobě modrou košili a masku přes nos a ústa, řekl: „Chtěl bych požádat o zrušení obvinění a jeho propuštění.“

„To je na paměti, že jsem (a) profesionál, byl jsem bývalý námořní důstojník a mám silné profesionální postavení. Mám také (a) řadu dřívějších anamnéz, což by ve většině ostatních případů byla většina ostatních lidí. .. dýchací závislé. „

READ  Dočasná vláda Talibanu a stále bez žen

iPhone se bránit

Vaughn tvrdila, že když vyšetřující důstojník (IO) poprvé dorazil na její místo, došlo k různým „procedurálním chybám“, například k tomu, že IO neověřila svou totožnost a zatčení bez zatýkacího rozkazu.

Na otázku, zda požádá o právní zastoupení, Vaughn řekla, že se bude bránit, ale bude hledat právní radu.

Vaughn také požadoval, aby částka kauce byla snížena na 3 000 $. V reakci na otázku soudce ohledně sponzora uvedla, že většina jejích přátel byla v zahraničí nebo byla nemocná a starší.

Pak jí DJ řekl, že bude nutné uvalit kauci s ohledem na počet a povahu poplatků, kterým čelí. Soudce poté nařídil dluhopis ve výši 8 000 USD a varoval Vaughna, že musí dodržovat předpisy COVID-19.

Vaughn se poté zeptal na předpisy, na které DJ Wang odpověděl: „Na veřejnosti si nasadit masku.“

Vaughn odpověděl: „Ano, pane.“

K soudu se vrátí 15. června.

Maximální trest za porušení opatření COVID-19 je šest měsíců vězení a pokuta 10 000 $. Opakovaní pachatelé mohou být uvězněni až na rok a pokutováni až do výše 20 000 USD.

Zůstaňte informováni i na cestách: Připojte se ke kanálu telegramů Yahoo Singapore na adrese http://t.me/YahooSingapore

Související příběhy:

Žena byla obviněna z toho, že nenosila masku u Mohammeda bin Salmana, před soudem a jinde

Žena ve virálním videu Mohammeda bin Salmana je viděna před soudem bez masky

Žena ve virálním videu na MBS tvrdí, že při samostatném incidentu nenosila masku

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *