Kanadský akademik nepoužije všechna velká písmena – kromě uznání domorodého boje

A kanadský Akademik se připojuje k „pohybu malých písmen“, uvádí University of Calgary, Alberta.

Doktor. Linda Mangensová, viceprezidentka konsolidace a dekolonizace na Mount Royal University, uvedla, že se spojuje s místními vůdci, aby odmítla hierarchické symboly „kdekoli existují“ a bude používat velká písmena „kromě uznání boje domorodých národů o uznání“.

Poznamenala, že to byl začátek snahy popsat používání malých písmen na webových stránkách Úřadu pro urovnání a dekolonizaci.

Stefanik a Pelosi požadují Schumerovu zálohovou fakturu za znovuotevření kanadských hranic, protože Biden pokračuje v uzavírání

Několik zbraní bylo napsáno v příběhu „Perspektiva“ zveřejněném tento týden na webových stránkách univerzity.

Dr. Linda Money Gans (Mount Royal University)

Několik zbraní se vyjádřilo poté, co bylo v internátech objeveno více než 1 000 neoznačených hrobů, což potvrzuje temnou historii Kanady, CBC zmíněno.

The Národní centrum pro pravdu a usmíření (TRC) odhaduje, že v internátních školách v Kanadě zemřelo asi 4100 dětí. Podle komise pro pravdu a usmíření byl velký počet domorodých dětí násilně poslán do internátních škol a nevrátil se domů.

Říkalo to mnoho obránců Calgary Herald.

Stephen Amell se při letecké nehodě se svou ženou choval „ostudně“

V květnu CBC citovala příručku zdrojů Alberty vlády týkající se internátních škol.

„Tyto školy byly zřízeny tak, aby násilně absorbovaly domorodé děti do evropsko-kanadské kultury. Podfinancované školy, umístěné na odlehlých místech daleko od dětských domovských komunit a postrádající náležitý dohled, sužovaly školy nemoci a diskutabilní výsledky vzdělávání.“A Fyzické i emocionálníA a sexuální útoky, “přečetl si průvodce zdroji o historii škol.

Mnoho zbraní již dříve uvedlo, že aby se Kanada posunula vpřed jako země, která respektuje domorodou kulturu, musí podle Heralda ustoupit, aby přehodnotila prohnilé kořeny kolonialismu.

„Domorodé národy se dlouhodobě aktivně účastnily vícerozměrného boje za rovnost. Usilujeme o historické a kulturní uznání a koloniální útlak, který neustále zmenšuje rozmanitost našeho jedinečného kulturního dědictví,“ napsala v pondělí. „Tato místa boje se obecně nacházejí v obléhání, kde se konají demonstrace proti rasismu, kde rasismus, kulturní hegemonie a diskriminace zanechávají stopy na nerovnováze a zneužívání moci. Někdy tato místa vyvolávají zájem médií, ale zájem obecně je nestálý.“ „

READ  Zachycená ruská vojenská konverzace odhaluje frustraci z vadného vybavení a ukrajinského bombardování

KLIKNĚTE ZDE PRO APLIKACI FOX NEWS

Několik zbraní přidalo: „Upřímná demonstrace a praxe domorodé kultury v každodenním životě nebo v místech odporu se nazývají akademické akce.“

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *