Kanadský akademik nepoužije všechna velká písmena – kromě uznání domorodého boje

A kanadský Akademik se připojuje k „pohybu malých písmen“, uvádí University of Calgary, Alberta.

Doktor. Linda Mangensová, viceprezidentka konsolidace a dekolonizace na Mount Royal University, uvedla, že se spojuje s místními vůdci, aby odmítla hierarchické symboly „kdekoli existují“ a bude používat velká písmena „kromě uznání boje domorodých národů o uznání“.

Poznamenala, že to byl začátek snahy popsat používání malých písmen na webových stránkách Úřadu pro urovnání a dekolonizaci.

Stefanik a Pelosi požadují Schumerovu zálohovou fakturu za znovuotevření kanadských hranic, protože Biden pokračuje v uzavírání

Několik zbraní bylo napsáno v příběhu „Perspektiva“ zveřejněném tento týden na webových stránkách univerzity.

Dr. Linda Money Gans (Mount Royal University)

Několik zbraní se vyjádřilo poté, co bylo v internátech objeveno více než 1 000 neoznačených hrobů, což potvrzuje temnou historii Kanady, CBC zmíněno.

The Národní centrum pro pravdu a usmíření (TRC) odhaduje, že v internátních školách v Kanadě zemřelo asi 4100 dětí. Podle komise pro pravdu a usmíření byl velký počet domorodých dětí násilně poslán do internátních škol a nevrátil se domů.

Říkalo to mnoho obránců Calgary Herald.

Stephen Amell se při letecké nehodě se svou ženou choval „ostudně“

V květnu CBC citovala příručku zdrojů Alberty vlády týkající se internátních škol.

“Tyto školy byly zřízeny tak, aby násilně absorbovaly domorodé děti do evropsko-kanadské kultury. Podfinancované školy, umístěné na odlehlých místech daleko od dětských domovských komunit a postrádající náležitý dohled, sužovaly školy nemoci a diskutabilní výsledky vzdělávání.”A Fyzické i emocionálníA a sexuální útoky, “přečetl si průvodce zdroji o historii škol.

Mnoho zbraní již dříve uvedlo, že aby se Kanada posunula vpřed jako země, která respektuje domorodou kulturu, musí podle Heralda ustoupit, aby přehodnotila prohnilé kořeny kolonialismu.

READ  Únosy v Nigérii: Podle vládního úředníka ozbrojenci unesli školačky ve státě Zamfara

“Domorodé národy se dlouhodobě aktivně účastnily vícerozměrného boje za rovnost. Usilujeme o historické a kulturní uznání a koloniální útlak, který neustále zmenšuje rozmanitost našeho jedinečného kulturního dědictví,” napsala v pondělí. “Tato místa boje se obecně nacházejí v obléhání, kde se konají demonstrace proti rasismu, kde rasismus, kulturní hegemonie a diskriminace zanechávají stopy na nerovnováze a zneužívání moci. Někdy tato místa vyvolávají zájem médií, ale zájem obecně je nestálý.” “

KLIKNĚTE ZDE PRO APLIKACI FOX NEWS

Několik zbraní přidalo: „Upřímná demonstrace a praxe domorodé kultury v každodenním životě nebo v místech odporu se nazývají akademické akce.“

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *