Hsueh Shih Ling a Anga Yunanda mezi obsazeními odhaleni pro ambiciózní koprodukci ‚Malice‘ – Busan

Hsueh Shih Ling a Anga Yunanda mezi obsazeními odhaleni pro ambiciózní koprodukci ‚Malice‘ – Busan

Do akčního dobrodružství Lima Lungyina byli obsazeni tchajwanští herci Jieh-Wen King a Hsueh Shih-Ling a indonéský herec Angga Yunanda. Nenávistpřátelská koprodukce mezi Tchaj-wanem, Českou republikou a Indonésií.

Hsueh má kredity včetně Dělníci, Kroucené řetězy A včera večer vyhrál cenu za nejlepšího herce ve vedlejší roli na Asian Content Awards v Busanu za sérii Disney+ Kriminální příběhy na Tchaj-wanu. King je zkušený herec na Tchaj-wanu, mezi jehož zásluhy patří Hou Hsiao-hsien Sbohem, Jihu, sbohemLim Vesnice Ohong A Velký Buddha+.

Více z Deadline

Yunanda je indonéský herec, model a zpěvák, který debutoval a proslavil se tím Malo malo cootsing A Zamilovaná mořská panna. Mezi jeho nedávné úvěry patří Krádež Radin Saleh (2022) a 12 Serita Glenn Angara (2022).

Castingová novinka byla dnes oznámena na akci probíhajícího mezinárodního filmového festivalu v Busanu. Mezi produkční společnosti na filmu patří tchajwanské Tydal Productions a Aview Images, česká Lonely Production a indonéská Kawankawan Media.

Produkční zásluhy patří Ivy Yu-Hua Shen (Dostoje), Michal Sikora z Lonely Productions (Kanya), podívejte se na obrázky Kwik Shi Heng (Malá modrá), a Yulia Evina Bhara z Kawankawanu, mezi jejíž zásluhy patří Tygří pruhy, životopis Aktuální premiéra je v Pusanu 24 hodin s Gaspardem.

Film, popisovaný jako první asijská mořská fantasy road movie, se točí kolem tří mužů, kteří nastoupí na poslední harpunovou loď, aby hledali vyhynulého mečouna. Jsou však pronásledováni násilnými stíny své minulosti a stávají se jejich zkázou.

Projekt, který napsal Hsieh Chia-Hsien, získal finanční prostředky od tchajwanské vlády a procestoval trhy a laboratoře projektu. Produkce se bude částečně natáčet v Malajsii, ve vodních nádržích v Iskandar Studios Malajsie.

Režisér Lim Lungin vystudoval filmovou tvorbu v České republice a debutoval filmem Vesnice Ohongkterý získal cenu CIPUTTI na filmovém festivalu v Turíně a byl promítán také na filmových festivalech Jeonju, Mannheim-Heidelberg a Taipei.

READ  Nejkrásnější malá města v Evropě

Lepší než termín

Popsat Uzávěrka newsletteru. Chcete-li získat nejnovější zprávy, sledujte nás Facebook, CvrlikáníA Instagram.

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *