Jill Biden měla pozitivní test na Covid, ale Joe zůstal negativní, protože varianta „Pirola“ se rychle rozšířila v USA – nejpozději

Jill Biden měla pozitivní test na Covid, ale Joe zůstal negativní, protože varianta „Pirola“ se rychle rozšířila v USA – nejpozději

Data Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) potvrzují vysokou míru hospitalizací s Covid-19 na obyvatele

Bílý dům uvedl, že Jill Biden (72) byla pozitivně testována na COVID a má mírné příznaky v současné situaci. Prezident Joe Biden testoval na virus negativně. Samostatné prohlášení Řekl.

Počet případů ve Spojených státech roste a odborníci na veřejné zdraví sledují nový druh znepokojení.

Lékaři varovali, že varianta BA.2.86 – neformálně nazývaná „Pirola“ – by mohla být důvodem k obavám, protože jde o nově identifikovanou, vysoce mutující variantu koronaviru. Omicron To vedlo k výraznému nárůstu případů v řadě zemí, včetně Spojených států.

Podle čtvrtečního zpravodaje Yaleova medicínaNová varianta obsahuje více než 30 mutací ve svém spike proteinu – umístěném na vnějším povrchu koronaviru – což mu pomáhá vstupovat do lidských buněk a infikovat je.

„Tento velký počet mutací je pozoruhodný,“ řekl Dr. Scott Roberts, specialista na infekční onemocnění. „Když jsme šli ven [Omicron variant] XBB.1.5 až [Eris] Například 5, možná to byla jedna nebo dvě mutace.

„Ale tyto masivní přechody, které jsme také viděli z delty do omikronů, jsou znepokojující.“

CDC Covid tracker

15 067 hospitalizací od 13. srpna do 19. srpna

1693922400

CDC říká, že asi čtvrtina dospělých s prodlouženým COVID hlásí „významná omezení aktivity“.

může způsobit stav soubor příznaků Patří mezi ně únava, únava, potíže s dýcháním nebo dušnost, kašel, bolest hlavy, potíže se spánkem, závrať při vstávání, změna čichu nebo chuti, průjem a bolest žaludku.

Nová zpráva o tom, jak byla úroveň aktivity ovlivněna prodlouženým obdobím Covidu, zdůrazňuje, že je důležité mít aktuální informace o vakcínách Covid a přijmout preventivní opatření, aby se virus vyhnul, CDC řekl.

Maggie O’Neill5. září 2023 v 15:00

1693911600

Maggie O’Neill5. září 2023 ve 12:00

1693900800

Dr. Fauci zpochybňuje studii a tvrdí, že masky nefungují

Dr. Anthony Fauci kritizoval studii, která tvrdí, že masky nezastaví šíření COVID-19.

v Nový rozhovor s Michaelem Smirkonishem ze CNNBývalý ředitel Národního institutu pro alergie a infekční nemoci uvedl, že ho znepokojuje antimasková rétorika vzhledem k tomu, že ve Spojených státech přibývá případů koronaviru.

Doktor Fauci na to reagoval tím, že další výzkum osvětlil účinnost masek. „Když mluvíte o dopadu na epidemii nebo epidemii jako celek, data jsou méně robustní, ale když mluvíte o individuálním základě pro někoho, kdo se chrání nebo se chrání před šířením na ostatní, není pochyb o tom. „Je mnoho studií, které ukazují, že je to výhoda,“ řekl.

Maggie O’Neill5. září 2023 v 09:00

1693889100

Světová zdravotnická organizace říká, že neustálé sledování Covid je životně důležité pro pochopení dopadu viru

Maggie O’Neill5. září 2023 05:45

1693878333

Odborníci varují, že hlášený počet případů koronaviru může být značně podhodnocen

Lékaři varují, že letní vlna koronaviru, která v současnosti zachvátí Spojené státy, může být nebezpečnější, než si úřady uvědomují.

Dr. Aftab Khan, který sídlí v Orlandu, cvrlikání 3. září „Viděl jsem vzestup [Covid] Případy… Ošetřuji více pacientů než za tu dobu [the] První polovina roku 2023… V současných federálních datech něco chybí.

Maggie O’Neill5. září 2023 02:45

1693867507

Covid se může na US Open rychle rozšířit

Na US Open se údajně šíří nemoc, která postihuje hráče a členy veřejnosti, a někteří odborníci spekulují, že příčinou je Covid.

Letos jsou držitelé vstupenek není požadováno Aby prokázali očkování nebo negativní test na COVID, nemusí nosit roušky.

Tennys Sandgren Na Twitteru napsal, že je nemocný a Anas Jaber prý trpí příznaky podobnými chřipce. pro každého New York časy. Jaber na tiskové konferenci řekla, že „bere hodně léků“. Komentátor ESPN John McEnroe byl také pozitivně testován na Covid. podle ESPN.

Odborníci tvrdí, že je důležité nevylučovat možnost šíření koronaviru na turnaji a způsobit onemocnění. „Věc se má tak, že nikdo neví, jestli je to COVID nebo ne… Vsadím se, že alespoň někteří z hráčů, kteří mají to, čemu někteří lidé říkají ‚chřipka‘, skutečně COVID mají.“ Jeremy Faust, MD, lékař na pohotovosti v Brigham and Women’s Hospital & Women’s Books Hospital a instruktor na Harvard Medical School Sdílení dílčího zásobníku Publikováno v pondělí.

Maggie O’Neill4. září 2023 ve 23:45

1693856703

Nedostatek přístupu k bezplatnému testování by letos na podzim mohl podnítit vlny Covidu

S rostoucím počtem úmrtí na koronaviry a hospitalizací odborníci zdůrazňují, že je důležité nechat se otestovat, pokud jste byli vystaveni nebo se u vás rozvinou příznaky Covid-19.

Někteří se však obávají, že bez přístupu k bezplatnému domácímu testování může být obtížné zastavit budoucí vlny.

„Jednou z věcí, které jsme mohli z federálního hlediska zvážit, je pokračovat v širokém a bezplatném zpřístupňování testovacích materiálů.“ William Schaffner, MUDrřekl profesor na katedře infekčních nemocí ve Vanderbilt University Medical Center The Independent.

Dr. Schaffner řekl, že v nadcházejících dnech plánuje pravidelné testování na COVID. „Očekávám, že utratím slušné množství peněz,“ dodal. „Pokud lidé nebudou mít prostředky, nebudou.“

Maggie O’Neill4. září 2023 v 20:45

1693845900

WHO sleduje novou variantu Covid BA. X uprostřed obav, že by to mohlo vést k nové explozi případů

Světová zdravotnická organizace (WHO) monitoruje nový kmen koronaviru, který by mohl vést k nárůstu případů COVID-19.

Pouze tři případy nového kmene byly objeveny v Dánsku a Izraeli, poté byl další případ nalezen ve Spojených státech.

Alisha Rehman Sarkar Přehledy:

Ariana Bayouová4. září 2023 v 17:45

1693839600

Vědci identifikovali nové dlouhodobé a záhadné příznaky Covidu

Vědci z University of Leeds odhalili nový příznak dlouhodobého onemocnění Covid.

Ačkoli se většina lidí, kteří chytí Covid, zotaví během několika dnů nebo týdnů od prvních příznaků, někteří lidé mohou pociťovat delší a trvalejší příznaky – které NHS nazývá dlouhý Covid nebo post-Covid syndrom –19.

Ariana Bayouová4. září 2023 v 16:00

1693832400

Ohio je třetím státem, který ohlásil nový kmen Covid, který je znepokojivý

Nový kmen nového koronaviru (COVID-19) byl objeven během testů odpadních vod v Ohiu, třetím státě, který oznámil kmen odolný vůči vakcíně.

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) ve středečním hodnocení rizik uvedlo, že odborníci pečlivě sledují kmen BA.2.86 kvůli jeho potenciálu infikovat lidi, kteří dříve měli COVID nebo byli očkováni.

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí uvedlo, že je příliš brzy na to říci, zda BA.2 86, také známá jako varianta „Pirola“, může způsobit závažnější onemocnění než předchozí kmeny, ale bylo znepokojeno velkým počtem genetických mutací. ve srovnání s předchozími kmeny.

Centra pro kontrolu a prevenci nemocí uvedla, že je zapotřebí více testů, aby se potvrdilo, zda je variantou Pyrola.

Tento objev přišel, když nový příjem do nemocnic kvůli koronaviru tento týden vyskočil o 21,6 procenta, přičemž podle údajů Centra pro kontrolu a prevenci nemocí tento týden potřebuje specializovanou péči denně odhadem 2 000 Američanů.

Agentura veřejného zdraví očekává, že se v příštích týdnech příjem do nemocnic výrazně zrychlí, a nahradil tak předchozí očekávání, že příjem zůstane stabilní.

Ariana Bayouová4. září 2023 ve 14:00

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *