Tom Brady byl vyhozen do povětří Nate Clements v roce 2001

Getty Images

Brzy v sezóně 2001 dostal quarterback Patriots Drew Bledsoe masivní ránu, která mu málem uvolnila plíce. Později v té sezóně rozehrávač Patriots Tom Brady Byl zasažen tak silně, že se málem praštil do hlavy.

Jimmy Traina ze SI.com Video bylo zveřejněno dnes Ze zápasu 16. prosince 2001 mezi Patriots a Foyles.

S New England vede 6-3 v quarterback quarterback na 3. a 17. místě, Brady klesá. Přesune se doprava a pak se rozhodne utéct. Což pro něj vždy byla v podstatě závodní chůze.

Těsně předtím, než zasáhne čáru šarvátky, se rozsvítí obranný obránce Billa Nate Clements Brady. Zásah byl čistý, rameno napřed, pravděpodobně bez kontaktu s helmou. Srážka ale způsobila, že Bradyho helma odletěla dozadu.

Brady se probudí a chová se, jako by byl v pořádku, což je standardní přístup pro hráče, kteří v letech před ligou udělali nějaké děsivé kopy na místě. A zatímco přezkoumání havárií snímek po snímku by mohlo vést k závěru, že Clements nikdy nepřišel do kontaktu s Bradyho hlavou nebo oblastí krku, stávka, jako je ta dnešní v NFL, by vedla k penalizaci a diskvalifikaci.

Brady to řekl začátkem tohoto roku Bylo to nejtěžší zranění, jaké kdy utrpěl. Je úžasné na ni vzpomínat.

Mimochodem, Patrioti stále vyhrávají. Sezónu zakončili výhrou svého prvního ze šesti Super Bowlů.READ  Pixel 6 a 6 Pro získáte nové tapety „Motiv“ [Gallery]

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.